fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton trpela obrovskými komplexami. Už sa ich zbavila?

Máte tip? napíšte nám mailom

Manželka princa Williama, Kate Middleton, patrí k ženám, ktoré verejnosť miluje. Pre jej vzhľad, štýl, ale aj povahu a charizmu, ktorá z nej vyčaruje. Vyzerá sebaisto a nikto by nepovedal, že trpí akýmkoľvek komplexom. No opak je pravdou.

Akokoľvek sa pozrieme na jej oficiálne vystúpenia na verejnosti, prisahali by sme, že Kate Middleton je žena, ktorá si je svojím vzhľadom viac ako istá. Avšak jej bývalá učiteľka sa rozhodla prehovoriť a bulvárnym médiám priznala, že tomu nie vždy tak bolo.

Kate Middleton má komplexy

Manželke princa Williama sa podarilo nájsť miesto v britskej kráľovskej rodine a deň čo deň sa učí úlohu, ktorá bude jej: úloha manželky kráľa. Táto úloha nie je jednoduchá, no Kate ju zatiaľ zvláda viac ako bravúrne.

V srdciach mnohých Angličanov je Kate Middleton už 15 rokov. Za toto obdobie získala vojvodkyňa z Cambridge obraz silnej manželky, ktorá sa stala vzorom pre mnohých. A pre svoj výzor sa tiež stala ikonou.

Vysoká (175 cm), štíhla postava, dlhé vlasy… Kate Middleton dodala monarchii ženskosť. Ale aj napriek jej sebavedomému vystupovaniu má matka Georga, Charlotte a Louisa rovnako, ako všetci ostatní, komplexy. Trpela nimi hlavne v období dospievania. O tomto probléme informoval denník Daily Mail  vo svojom vydaní 8. februára.

Prečítajte si tiež:
Princ Charles a Camilla: Kde sa ukrývajú pred koronavírusom?

Tajomstvo budúcej kráľovnej

Denise Evans-Alford, jedna z bývalých učiteľov Kate, sa rozhodla prehovoriť pre bulvár: „Nosila strojček na zuby. Aj keď neprejavovala, že ju to obťažuje, strojček jej neustále bránil v tom, aby sa nebála a ukázala v tom najlepšom svetle.“ Avšak viac ako komplex bol zvyk, ktorý Kate zdelila po svojej matke Carole. „Nikdy sa nedrala do popredia. Viem, že dnes to každý považuje za veľmi elegantné, ale verte mi, v tom čase tomu tak nebolo.“

Poteší sa Kate Middleton týmto vyjadreniam od svojej bývalej učiteľky? Alebo ju to zraní a ona sa opäť vráti k svojmu zvyku držať sa v pozadí?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií