Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kráľovna dala jasný príkaz: Kate Middleton musí zmeniť svoj šatník

Kate Middleton bude musieť urobiť poriadok vo svojom šatníku. Po radikálnom rozhodnutí kráľovnej Alžbety II. sa bude musieť vzdať svojich obľúbených kúskov. 

Pokračovanie pod reklamou

Pred niekoľkými dňami urobila kráľovná Alžbeta II. nekompromisné rozhodnutie týkajúce sa šatníka. Rozhodla sa zakázať pravú kožušinu, ktorú členovia kráľovskej rodiny nosia štandardne na klobúkoch či kabátoch, keď príde zima. Jej osobná poradkyňa Angela Kelly k jej rozhodnutiu dodala, že odteraz bude na dámskom kráľovskom oblečení použitá iba falošná kožušina.

Príkaz sa týka všetkých

Toto rozhodnutie nebude mať takmer žiadny vplyv na Meghan Markle, ktorá je zvyknutá na nosenie etický odevov a vegánske značky. Avšak Kate Middleton bude musieť svoj šatník poriadne pretriediť. Rovnako tak bude musieť urobiť aj princezná Anne a aj partnerka budúce kráľa, Camilla Parker Bowles.

Všetky spomínané ženy boli od svojho vstupu do kráľovskej rodiny častokrát kritizované verejnosťou a združeniami na ochranu zvierat. Dokonca, v roku 2016, počas svojej cesty do Álp, zahltila Kate Middleton titulky svetových médií tým, že mala na sebe pár rukavíc značky AlexSki vyrobených z kože vačíc. Vojvodkyňa z Cambridge si vtedy vyslúžila obrovskú kritiku a  spoločnosť PETA označila tento kúsok jej odevu ako  „módne faux pas“.

Kritizovaná Kate Middleton

O niekoľko mesiacov neskôr pri návšteve Kanady boli Kate Middleton a princ William opäť kritizovaní zástancami práva zvierat. Od komunity Haida v Kanade dostali teplé zimné šály vyrobené z vydry. Navyše sa stali neoddeliteľnou súčasťou ich zimného šatníka. A hoc by si verejnosť mohla myslieť, že matka troch detí sa svojho zvyku nosenia kožušín z mŕtvych zvierat po obrovskej kritike vzdá, opak je pravdou. Manželku princa Williama môžeme v zimných mesiacoch naďalej vidieť ako hrdo nosí klobúky či kabáty zdobené kožušinami.

Pokračovanie pod reklamou
Prečítajte si tiež:
Kate Middleton: tento jej „rozmar“ vás určite zaskočí!
šatník Kate Middleton
Zdroj: Instagram @katemidletonsofficial

Rozhodnutia, ktorým si kráľovná získala srdcia verejnosti

Pred niekoľkými rokmi, ako prvá krajina sveta zakázala Veľká Británia z etických dôvodov chov kožušinových zvierat. Používanie a  nosenie oblečenia, ktorej súčasťou bola  pravá kožušina bolo teda absolútne nelogické. AJ preto sa kráľovná Alžbeta II. rozhodla všetko zmeniť.

„Ak sa má jeho Veličenstvo zúčastniť obradu v obzvlášť chladnom počasí, na zahratie budeme používať iba falošnú kožušinu,“ uviedla osobná poradkyňa kráľovnej Alžbety. A tak isto to bude musieť urobiť aj Kate. Uvidíme ako sa s novým príkazom kráľovnej popasuje a akými kúskami verejnosť túto zimu prekvapí.

Čítajte tiež:

Ex-svokra Meghan Markle sa rozhodla prehovoriť: Toto nikto nečakal

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií