fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton: Oslava jej narodenín bez Meghan Markle a Harryho

Máte tip? napíšte nám mailom

Na oslavu svojich 38. narodenín usporiadala Kate Middleton pre svojich hostí známe anglické posedenie pri čaji. Na túto udalosť však Harry ani jeho manželka Meghan Markle neprišli.

Napätie v kráľovskej rodine by sa dalo krájať. Vzťahy medzi Sussexom a Cambridgom sa napriek 6-týždňovej pauze princa Harryho a Meghan nezlepšili. Práve naopak. Ostrosledovaný manželský pár sa na oslave obľúbenej vojvodkyne, Kate Middleton, nezúčastnil. Nedostali pozvánku, alebo oslavu manželky princa Williama odignorovali?

Meghan a Harry
Zdroj: royalnews.uk

Narodeniny Kate Middleton

Kate Middleton sa rozhodla nečakať na nedeľu, 9. januára, a svoje 38. narodeniny oslávila o 4 dni skôr. Túto nedeľu, 5. januára, po rodinnej bohuslužbe zorganizovala tzv. tea – time v Amner Hall. V spoločnosti svojich najbližších priateľov a, samozrejme, aj svojej rodiny si užívala oslavu. Na prekvapenie mnohých sa oslavy zúčastnila aj Rose Hanbury. Práve táto mladá, 35-ročná manželka manžela Lorda zo Chambellan bola súčasťou klebiet, ktoré hovorili o nevere princa Williama. Kate Middleton sa podľa zdroja bízkeho kráľovskej rodiny s Rose Hanbury pohádala a ukončila s ňou akýkoľvek kontakt. Rovnako vraj zakázala akýkoľvek kontakt aj svojmu manželovi princovi Williamovi. Presne 10 mesiacov po tejto informácii sa však Rose zúčastnila oslavy narodenín vojvodkyne z Cambridge. Neveru Williama kráľovský dvor, rovnako ako manželia, nikdy nepotvrdili.

Prečítajte si tiež:
Je Meghan Markle opäť tehotná? Verejnosť špekuluje

Na prekvapenie mnohých na oslave chýbal princ Harry, spolu so svojou manželkou a ich synom Archiem. Prečo sa manželia zo Sussexu nezúčastnili tejto malej párty usporiadanej na počesť Kate? Boli ešte v Kanade, alebo ich Kate nepozvala? Minulý rok sa rovnako, ako tento na oslave jej narodenín matky Georga, Charlotte a Louisa nezúčastnili. Fámy o problémoch medzi oboma bratmi a ich rodinami vyvolali ďalšiu vlnu otázok.

Nechýbali iba Harry a Meghan Markle

Okrem najsledovanejšieho páru na oslave chýbala sestra aj brat vojvodkyne z Camridge. James spolu so svojou snúbenicou, francúzskou Alizée Thevenet. Obaja zaľúbenci boli na dovolenke v Karibiku. James tvorí s Alizée pár už dva roky. Počas tohto obdobia sa mladá francúzska nikdy nestretla s manželkou princa Williama. Niekoľko mesiacov pred uzavretím ich manželstva vyvoláva táto situácia množstvo otáznikov.

Čítajte tiež:

Princ William: Je George skutočne jeho synom? Šokujúce odhalenie

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií