fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton: Prečo už viac nenosí svoj snubný prsteň?

Kate Middleton prestala nosiť svoj snubný prsteň. Okrem koronavírusu zúri v kráľovskej rodine aj manželská kríza?

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton na nedávnej fotografii zverejnenej 29. marca šokovala verejnosť. Manželka princa Williama na nej nemala snubný prsteň, ktorý zdedila po zosnulej princeznej Diane. Verejnosť aj bulvárne médiá sa pýtajú na dôvod. Budú musieť právnici kráľovskej rodiny riešiť manželskú krízu?

Kate Middleton a princ William v boji proti koronavírusu

Od príchodu nového koronavírusu do Spojeného kráľovstva sa princ William a Kate Middleton snažia ísť príkladom. Hoci sa spoločne so svojimi deťmi uchýlili do svojho sídla v Amner Hall v Norfolku na východe Anglicka, obaja manželia sa rozhodli pomáhať v prvej línii. Kate Middleton a princ William boli veľmi veľkorysí a rozhodli sa darovať 5 miliónov libier organizácii, ktorá sa venuje boju za duševné zdravie. Na linku tejto organizácie telefonujú tisícky Angličanov a psychlógovia sa im snažia pomôcť a poradiť, čo robiť, aby sa cítili menej izolovaní. Túto organizáciu dokonca manželia z Camrbidge aj osobne navštívili. Na fotografii z tejto udalosti zverejnenej 29. marca 2020 však fanúšikovia Kate Middleton objavili jeden zaujímavý detail: manželka budúceho kráľa nenosí svoj zásnubný prsteň. Aký ma na to dôvod?

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle a Harry zverejnili tajnú fotografiu z ich svadby

Prečo Kate nenosí prsteň princeznej Diany?

Kate Middleton sa málokedy vzdá nosenia šperkov, ktoré jej princ William daroval po zosnulej matke princeznej Diane. No v súčasnosti sa rozhodla inak. Vojvodkyňa z Cambridge sa rozhodla odstrániť tento šperk, aby si uľahčila umývanie rúk uprostred epidémie koronavírusu.

Nie je to však prvýkrát, čo si vojvodkyňa z Cambridge dala dole svoj zásnubný prsteň. Už tento rok v januári sa Kate Middleton rozhodla, že tento kultový šperk nebude nosiť počas oficiálnej návštevy Detskej nemocnice Eveline v Londýne. Aj v tomto prípade matka Georga, Charlotte a Louisa rešpektovala sanitárne opatrenia, nakoľko strávila deň s chorými deťmi.

Zdroj: Instagram

Pripomíname, že hodnota tohto 18-karátového zafíru, zdobeného 14 malými diamantami, sa dnes odhaduje na viac ako 370 000 EUR.

Ani Meghan Markle nenosí šperky

Kate Middleton nie je jediná, ktorá sa na verejnosti objavila bez snubného prsteňa či obrúčky. V septembri 2019 si počas svojho kráľovského turné po Južnej Afrike urobila Meghan Markle výlet bez akýchkoľvek šperkov, ktoré ukazovali, že je zadanou ženou. Okrem veľkého zásnubného prsteňa nemala na ruke dokonca ani prsteň, ktorý jej daroval Harry po narodení ich Archieho (8 mesiacov).

Prečítajte si tiež:
Meghan a Harry: Nový rok oslávia v luxusnom sídle ruského boháča
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií