fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton priznáva: Cítila som sa izolovaná od všetkých

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton po 6 rokoch od narodenia princa Georga konečne povedala pravdu. Tajomstvo, ktoré odhalila nečakal nikto.

Kate Middleton absolvovala v stredu, 22. januára druhú časť svojej pracovnej návštevy, ktorá sa zameriava na pomoc deťom. V Cardiffer navštívila detské centrum, kde hovorila nielen o problémoch, s ktorými sa pracovníci stretávajú, ale aj o svojich skúsenostiach v role mamy a materstvom ako takým. Počas diskusie a odhalení súkromia a pocitov Kate Middleton zostali pracovníci centra Ely a Careau prekvapení. Obľúbená členka kráľovskej rodiny priznala, že po narodení princa Georga sa cítila, ako sama povedala, “izolovaná” a “ďaleko od svojich blízkych”.

Kate Middleton na návšteve detské centra
Kate Middleton počas návštevy detského centra Zdroj: Instgram @princlouis_ofcambridge

Kate Middleton priznala ťažké chvíle

Rodina v tom čase ešte nežila v Kensingtonskom paláci, ale na ostrove Anglesey na severozápadnom pobreží Walesu, kde bol princ William nasadený ako námorný záchranný pilot pre Royal Air Force: “Mala som veľmi malé dieťa, uprostred Anglesey (ostrov na severozápadnom pobreží Walesu). Cítila som sa neuveriteľne izolovaná, vylúčená. Nemala som tam žiadnu rodinu a William pracoval v noci ,” priznala v stredu vojvodkyňa z Cambridge.

Prečítajte si tiež:
Meghan a Harry: Kráľovná im svojím rozhodnutím zničila podnikanie. Prídu o milióny?

V septembri 2013 bol princ William pridelený na letisko v Cambridge ako záchranný pilot. Táto malá rodina sa preto priblížila Londýnu a ich rodine, následne sa v roku 2017 konečne presťahovala do Kensingtonského paláca.

Princ William
Foto: TASR/AP

Princ William ďaleko od rodiny

Ani toto obdobie pilota nebolo pre princa Williama jednoduché. O to viac po narodení ich detí:

„Urobil som niekoľko nepríjemných rozhodnutí týkajúcich sa detí, potom, čo som už bol otcom. Myslím, že vzťah medzi touto prácou pilota a mojím osobným životom ma posunul tam, kam to bolo potrebné. Začal som cítiť veci, ktoré som nikdy necítil a bol som veľmi smutný.“ povedal vojvoda z Cambridge na konferencii v novembri 2018.

Toto obdobie bolo pre princa Williama náročné. Pracoval v 9,5-hodinových službách, v štvordňových intervaloch, po ktorých nasledoval rovnako dlhý čas voľna. Nevyhol sa nočným službám či práci na zmeny.

Svoj plat, ktorého výšku ani po rokoch nezverejnili, princ venoval na charitu.

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií