fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton – Tomuto kalorickému dezertu nedokáže odolať!

Kate Middleton a jej štíhla postava je často predmetom dohadov a diskusií verejnosti aj bulvárnych médií. Manželka princa Williama sa však stravuje rovnako ako iné ženy a dokonca si dopraje aj kalorický zákusok.

Máte tip? napíšte nám mailom

Zato, že je Kate Middleton taká štíhla. môže hlavne jej strava. Manželka princa Williama si dáva obrovský pozor na svoj jedálniček. Ten pozostáva hlavne zo šalátov, surovej zeleniny a smoothies. Napriek tomu, že jej diéta je skutočne veľmi prísna, z času na čas si vojvodkyňa z Cambridge pochutná na skutočne kalorickej bombe.

Sladký hriech Kate Middleton odhalený!

Hoc pre ňu nikdy nevaril Darren McGrady, bývalý šéfkuchár zosnulej princeznej Diany, odhalil v americkom časopise Delish obľúbený dezer vojvodkyňe z Cambridge.

Vo videu, uverejnenom 8. januára 2020, 58-ročný Brit, ktorý odišiel do dôchodku v Texase, varil klasický recept „lepkavý karamelový puding“.

Ďatle, trstinový hnedý cukor, veľa masla a smotany… Zloženie a kalorický obsah je ďaleko od známej stravy Kate Middleton, ktorá preferuje jesť skôr surovú zeleninu a piť smoothies. Počas víkendov sa však 38-ročná manželka princa Williama neváha postaviť za sporák a pripraviť tento obzvlášť gurmánsky a typický anglický dezert. Recept aj postup musí poznať matka Georga (6 rokov), Charlotte (4 roky) a Louisa (1 rok) veľm dobre, nakoľko nemá vlastného špecializovaného šéfkuchára.

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle a Harry: Ako sa začal ich nový život v Kanade?

Kate Middleton je rovnaká ako iné matky

„Kate nemá kuchára,“ povedal Darren McGrary. „Miluje byť v kuchyni a pripravovať jednoduché jedlá pre seba a manžela, ako aj pre ich deti. Myslím, že princ William a Kate sú prví členovia kráľovskej rodiny, ktorí v kuchyni nemajú vlastného kuchára,” dodal známy šéfkuchár.

Minulý rok v decembri sa princ William spolu s Kate Middleton zúčastnili show o varení. Tú odvysielala britská televízia BBC One. Počas nej odhalila vojvodkyňa z Cambridge svoje slávnostné vianočné pečivo. Zároveň si spolu s manželom Williamom nasadili zástery a pripravili vianočné dezerty a jedlá pre rôzne charitatívne organizácie. To všetko pod drobnohľadom kamier a známej britskej moderátorky a cukrárky, Mary Berry. Počas show tiež vojvodkyňa z Cambridge odhalila prvé slovo svojho najmladšieho syna Louisa. To na prekvapenie všetkých nebolo “mama” ale “Mary”. Teda meno slávnej moderátorky.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií