fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton šokuje: Odhalila tajomstvo princeznej Charlotte

Máte tip? napíšte nám mailom

Jediná dcéra princa Williama a Kate Middleton, princezná Charlotte , má v srdciach všetkých Britov výnimočné miesto. A odkedy  Kate Middleton odhalila jej tajomstvo, verejnosť ju zbožňuje ešte viac!

Kráľovskému dievčatku je od minulého mesiaca venovaná zvýšená pozornosť novinárov aj médii. Dôvod je jednoduchý. Princezná Charlotte nastúpila do školy. Verejnosť ju mohla vidieť ako sa nesmelo v školskej uniforme spolu so svojimi rodičmi a svojím bratom, princom Georgeom, prechádzala po školskom dvore smerujúc k novej učiteľke. Následne zapadla medzi ostatné deti a stratila sa z dohľadu rodičov aj novinárov. Pozornosť však vzbudila včera, keď jej mama, Kate Middleton, odhalila verejnosti šokujúcu novinku.

Kráľovská rodina, vlasy Kate Middleton - klocher.sk
Zdroj: The South Africa

Cesta do Pakistanu

V stredu, pár dní pred oficiálnou cestou do Pakistanu, navštívili princ William a Kate Middleton centrum Aga Khan, aby sa zoznámili s pakistanskou kultúrou. Ako na Twitteri uviedla Rebecca English, kráľovská expertka pre „Daily Mail“ na Twitteri, vojvodkyňa z Cambridge odhalila tajomstvo svojej dcéry, ktorým pobavila všetkých prítomných. „William a Kate povedali, že sa už nemôžu dočkať, kým ochutnajú tradičné pakistanské jedlá , a preto sa z ochutnávky tamojšej kuchyne pred ich oficiálnou návštevou veľmi tešia. Kate tiež uviedla, že doma pravidelne pre svoju rodinu varí curry. Avšak vždy v 2 verziách. Jednu pre svoje tri deti a druhú pre seba a svojho manžela.” Na záver však dodala: „Pikantné jedlo nerobí Charlotte žiadny problém.“

Čo jedia kráľovské deti

Vojvodkyňa z Cambridge tak odhalila tajomstvo svojej domácej kuchyne. A kým princ George, princezná Charlotte a princ Louis doma jedávajú curry, v jedálni školy Thomas’s Battersea School, ktorú navštevujú, jedávajú dvaja starší súrodenci výlučne organické potraviny. Pred dvoma rokmi dokonca britská tlač odhalila obľúbené menu princa Georga, zložené najmä zo šošovice pochádzajúcej z francúzskeho regiónu Le Puy en Haute-Loire. Výsledkom bolo, že v regióne pri predaji objednávok z Británie explodovali tržby. Skvelý bod pre francúzskych poľnohospodárov, nemyslíte?

Prečítajte si tiež:
TikTok sťahuje videá so škaredými, chudobnými či postihnutými ľuďmi

Čítajte tiež:

Kate Middleton: tento jej „rozmar“ vás určite zaskočí!

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií