fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton: Tento jej outfit do divadla si zamilujete!

Kate Middleton opäť prekvapila svojich fanúšikov. Na verejnosti sa objavila v outfite, ktorý očaril všetkých prítomných.

Máte tip? napíšte nám mailom

V utorok večer sa v londýnskom divadle objavili bok po boku princ William a jeho manželka Kate Middleton. Nebolo možné ich prehliadnuť. Pozornosť na seba však pútala hlavne vojvodkyňa z Cambridge.

Kate Middleton opäť očarila

V utorok 25. februára 2020 navštívili manželia z Cambridge večerné predstavenie zorganizované pre ich Kráľovskú nadáciu. Tú spoločne založili pred jedenástimi rokmi. Obaja manželia si spoločne v londýnskom divadle Noël Coward Theatre pozreli predstavenie známeho muzikálu Dear Evan Hansen.

Kate Middleton

Pri tejto priležitosti sa Kate Middleton odhodlala na skutočne odvážny kúsok, ktorý v jej šatníku nevidíme takmer nikdy. Do divadla si obula žiarivé topánky, ktoré boli posiate flitrami. Nepriehľadnuteľný doplnok značky Jimmy Choo si zvolila k nádherným tvídovým šatám značky Eponine London. Tá je jednou z jej obľúbených značiek. Pokiaľ ide o vizáš, Kate Middleton sa opäť rozhodla pre účes, ktorý je jej obľúbený už niekoľko týždňov. Rozpustené vlasy a jemné kučery jej dodávajú nádherdný vzhľad.

Okrem toho, že si Kate a William prišli v prvom rade pozrieť svetový muzikál, svoj čas venovali aj rozhovoru s hercami. A ich výkon nešetrili slovami chvály.

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle: Túto vzácnu radu dostala v deň svadby

Charita nadovšetko

Kate Middleton a princ William založili Kráľovskú nadáciu v roku 2009 ešte spoločne s princom Harrym. Následne sa po príchode Meghan Markle do života princa Harryho nezhodli a oba manželské páry sa rozhodli vydať vlastnou cestou.

Táto organizácia pracuje najmä v oblasti duševného zdravia, detí a vzdelávania. Manželia z Cambridge vykonávajú svoju charitatívnu prácu sami už takmer rok a odkedy sa Harry a Meghan odsťahovali do Kanady, ich pracovné povinnosti sa znásobili.

Princ Harry a Meghan Markle v súčasnosti pripravujú svoju vlastnú neziskovú organizáciu so sídlom v Severnej Amerike. Aký názov však bude niesť, jasné nie je, nakoľko im kráľovná Alžbeta II. zakázala používať výraz ,,kráľovský”. Ich registrovaná značka ,,Sussex Royal” sa preto teraz otriasa v základoch.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií