Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton bola na pôrodnej sále: Čo tam robila?

Manželka princa Williama, Kate Middleton sa objavila na pôrodnej sále. Z jej prítomnosti boli prekvapení všetci, vrátane personálu aj pacientov. 

Zabezpečenie vzdelávania detí a mládeže, ako aj možnosť prístupu k zdravotnej starostlivosti je hlavným cieľom charitatívnych projektov.  V takomto projekte sa angažuje je aj vojvodkyňa z Cambridge . Pred niekoľkými dňami svoje odhodlanie v dosiahnutí tohto cieľa preukázala aj v jednej z londýnskych nemocníc.

Kate Middleton na pôrodnej sále

Podľa informácií známeho britského časopisu Hello, sa Kate Middleton objavila na pôrodnej sále nemocnice Kingston Hospital.

Počas 2 dní tam sledovala prácu pôrodných asistentiek a lekárov, pričom sa snažila pochopiť systém britského zdravotníctva.

Rovnako sa snažila odsledovať potreby pacientok a zdravotníckeho personálu. Jej prítomnosť na pôrodnej sále však nebola úplne náhodná. Projekt vytvorený v spolupráci s organizáciou Early Years je  zameraný na uľahčenie prístupu ku kvalitnej zdravotnej starostlivosti pre deti vo veku 0 až 12 rokov.

Kate Middleton sa na problémy tejto témy začala zameriavať ešte viac a to aj potom, ako sa v roku 2018  stala krstnou mamou: Kráľovskej vysokej školy gynekológov a pôrodníkov.

Zdroj: Instagram @katemiddletonpohotos

Zdravotná starostlivosť o deti vo Veľkej Británii

Vojvodkyňa z Cambridge bola súčasťou pôrodného tímu. Počas dvoch dní mohla obľúbená členka kráľovskej rodiny sledovať dianie na novorodeneckom oddelení, ako aj na oddelení predčasne narodených detí. Skvelá príležitosť pre matku troch kráľovských detí: George (6 rokov), Charlotte (4 roky) a Louis (1 rok), aby sa dozvedela viac o globálnom programe akadémie zameranom na zníženie úmrtnosti matiek a dojčiat.

Príjemným prekvapením bolo pre Kate Middleton na pôrodnej sále s profesorkou Jacqueline Dunkley-Bentovou, pôrodnou asistentkou, ktorá sa v roku 2015 zúčastnila narodenia jej dcéry princeznej Charlotte.

Kate Middleton si  na príchod svojich detí vybrala Nemocnicu sv. Márie v Londýne, kde princezná Diana porodila princa Williama a Harryho. Jej švagriná Meghan Markle však rodila inde. Malý Archie sa narodil v máji 2019 v súkromnej nemocnici Portland, neďaleko Westminsteru.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií