fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton bola na pôrodnej sále: Čo tam robila?

Manželka princa Williama, Kate Middleton sa objavila na pôrodnej sále. Z jej prítomnosti boli prekvapení všetci, vrátane personálu aj pacientov. 

Máte tip? napíšte nám mailom

Zabezpečenie vzdelávania detí a mládeže, ako aj možnosť prístupu k zdravotnej starostlivosti je hlavným cieľom charitatívnych projektov.  V takomto projekte sa angažuje je aj vojvodkyňa z Cambridge . Pred niekoľkými dňami svoje odhodlanie v dosiahnutí tohto cieľa preukázala aj v jednej z londýnskych nemocníc.

Kate Middleton na pôrodnej sále

Podľa informácií známeho britského časopisu Hello, sa Kate Middleton objavila na pôrodnej sále nemocnice Kingston Hospital.

Počas 2 dní tam sledovala prácu pôrodných asistentiek a lekárov, pričom sa snažila pochopiť systém britského zdravotníctva.

Rovnako sa snažila odsledovať potreby pacientok a zdravotníckeho personálu. Jej prítomnosť na pôrodnej sále však nebola úplne náhodná. Projekt vytvorený v spolupráci s organizáciou Early Years je  zameraný na uľahčenie prístupu ku kvalitnej zdravotnej starostlivosti pre deti vo veku 0 až 12 rokov.

Kate Middleton sa na problémy tejto témy začala zameriavať ešte viac a to aj potom, ako sa v roku 2018  stala krstnou mamou: Kráľovskej vysokej školy gynekológov a pôrodníkov.

Zdroj: Instagram @katemiddletonpohotos

Zdravotná starostlivosť o deti vo Veľkej Británii

Vojvodkyňa z Cambridge bola súčasťou pôrodného tímu od ( 26.11.-27.11.2019). Počas týchto dvoch dní mohla obľúbená členka kráľovskej rodiny sledovať dianie na novorodeneckom oddelení, ako aj na oddelení predčasne narodených detí. Skvelá príležitosť pre matku troch kráľovských detí: George (6 rokov), Charlotte (4 roky) a Louis (1 rok), aby sa dozvedela viac o globálnom programe akadémie zameranom na zníženie úmrtnosti matiek a dojčiat.

Prečítajte si tiež:
Harry a kráľovná mali rozhovor medzi 4 očami. Na čom sa dohodli?

Príjemným prekvapením bolo pre Kate Middleton na pôrodnej sále s profesorkou Jacqueline Dunkley-Bentovou, pôrodnou asistentkou, ktorá sa v roku 2015 zúčastnila narodenia jej dcéry princeznej Charlotte.

Kate Middleton si  na príchod svojich detí vybrala Nemocnicu sv. Márie v Londýne, kde princezná Diana porodila princa Williama a Harryho. Jej švagriná Meghan Markle však rodila inde. Malý Archie sa narodil v máji 2019 v súkromnej nemocnici Portland, neďaleko Westminsteru.

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií