Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton: Romantické gesto od Williama na verejnosti

Vidieť, ako si Kate Middleton a princ William vymieňajú gestá lásky na verejnosti, je takmer nemožné. Napriek tomu, že majú k sebe neskutočne blízko, svoje súkromie, ako aj prejavy lásky si úpenlivo strážia. Túto stredu tomu však bolo inak. Princ William prekvapil Kate neuveriteľne romantickým gestom.

Pokračovanie pod reklamou

Prvá oficiálna cesta Kate Middleton a princa Williama

Kate Middleton a princ William navštívili v stredu 15. januára Brandford. Toto historické mestečko sa stalo ich prvou oficiálnou, pracovnou cestou v roku 2020. Napriek tomu, že kráľovská rodina v súčasnosti zažíva obrovskú krízu spôsobenú Meghan Markle a princom Harrym, manželia z Cambridge pôsobili uvoľnene. Ako uvádzajú britské médiá, napriek zložitým chvíľam, ktoré teraz prežívajú, sa Kate a William usmievali a vyzerali štastní. Z tejto ich pracovnej cesty vzniklo pre verejnosť aj video, ktoré fanúšikov vojvodu a vojvodkyne z Cambridge príjemne prekvapilo. Hneď na jeho začiatku je možné vidieť krásne romantické gesto princa Williama voči jeho manželke. Okamih, ktorý sa pri tomto obľúbenom kráľovskom páre často nevidí.

https://www.instagram.com/p/B7W18LOl22M/?utm_source=ig_web_copy_link

Kate Middleton mala ťažký začiatok roka. Deň pred jej 38.narodeninami oznámili Meghan Markle a princ Harry svoj odchod z kráľovskej rodiny. Toto rozhodnutie nebolo ťažkou ranou len pre kráľovnú Alžbetu II., ale aj pre samotnú Kate Middleton. Tá podľa zdroja blízkeho kráľovskej rodine dúfala, že jej deti a malý Archie sa v roku 2020 zjednotia. Želanie, ktoré sa už nikdy nesplní. Avšak verejnosťou milovaná vojvodkyňa z Cambridge sa napriek týmto nepríjemnostiam môže stále spoľahnúť na podporu svojho manžela.

Pokračovanie pod reklamou

Gesto, ktoré nepotrebuje slová

Kate Middleton a princ William boli čestnými hosťami mesta Bradford. Počas ich privítania urobil William niečo, čo si takmer nikto nevšimol. Až pokiaľ si médiá neprehrali záznam z daného dňa.

Otec princa Georga, Charlotte a Louisa urobil pre svoju manželku jemné a romantické gesto. Z kytice ruží vytiahol jednu bielu ružu a nenápadne ju ponúkol svojej manželke. Túto krásnu pozornosť Kate ocenila zamilovaným pohľadom, ktorý môžeme vidieť hneď na začiatku videa zverejneného na sociálnom účte Instagram Kensington Royal. Gestá náklonnosti na verejnosti sú medzi oboma manželmi pomerne zriedkavé. Dokonca minulý rok v novembri 2019 pohladil princ William manželku po ruke, ktorá si toto gesto vôbec nevšimla.

Čítajte tiež:

Gwyneth Paltrow vytvorila a predáva sviečku s vôňou vagíny

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií