fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton: Princ William sa deň pred svadbou neuveriteľne opil

Kate Middleton a princ William tvoria pár už niekoľko rokov. Svoje súkromie si strážia, no niekedy sa verejnosť dozvie o ich živote aj niečo navyše.

Máte tip? napíšte nám mailom
Kate Middleton a princ William oslávia v stredu 29. apríla výročie svadby. Bude to presne deväť rokov, čo sa ostro sledovaný pár zosobášil. Slávnostný ceremoniál sledovali milióny ľudí po celom svete. Avšak ani táto informácia a mediálny tlak nezabránili tomu, aby sa ženích a jeho brat Harry večer pred svadbou nestretli a neužili si rozlúčku so slobodou budúceho kráľa. 

Kráľovská svadba Kate Middleton a princa Williama

Všetko sa zdalo dokonalé. Aspoň tak opisovala verejnosť, ale aj bulvárne médiá zábery zo svadby Kate Middleton a princa Williama. Ženích však bol veľmi unavený. Ale nie z dôvodu dlhotrvajúceho kráľovského obradu.
Známy americký časopis vymenoval tesne pred 9. výročím svadby kráľovského páru málo známe fakty, ktoré ovplyvnili túto veľkolepú udalosť. A jedným z nich je aj krátky spánok princa Williama. Budúci kráľ spal podľa informácií magazínu Reader’s Digest iba pol hodiny.
A prečo starší syn princa Charlesa spal v noci pred vlastnou svadbou tak málo? Jednoducho preto, že oslavoval. Rovnako ako jeho brat Harry. Pred deviatimi rokmi nebol vojvoda zo Sussexu ešte otcom. Rád sa zabavil so svojimi priateľmi alebo so svojím bratom. A navyše tesne pred svadbou oslavoval svoj posledný večer ako slobodný muž.

Princ Harry miloval búrlivé oslavy

Oslava večer pred kráľovskou svadbou neskončila len kruhmi pod očami princa Williama. Švagor Kate Middleton, princ Harrry, podľa viacerých svedkov a informácií na obrade aj svadobnej hostine kríval. Harry mal vyskočiť z jedného balkóna hotela, v ktorom sa oslava konala. Pri páde sa, samozrejme, poranil. Mladší brat princa Williama si zranil členok. Nasledujúci deň však ani táto “nešťastná” udalosť nemohla zabrániť, aby bola svadba dokoncala. A tak obaja bratia urobili všetko pre to, aby zamaskovali predchádzajúcu búrlivú noc.

Prečítajte si tiež:
Je Kate Middleton tehotná? Odborníčka to jasne potvrdzuje

Zásnuby Kate Middleton a princa Williama

Zásnuby obľúbeného kráľovského páru sa odohrali 20. októbra 2010, tisíce kilometrov od britskej monarchie. A princ William si tento okamih rád pripomína.

„Africký kontinent má v mojom srdci veľmi zvláštne miesto. Toto je miesto, kde môj otec vzal môjho brata a mňa krátko po smrti našej matky. A ja som sa rozhodol, že toto je najlepšie miesto, kde požiadam Kate o ruku. Nemohol som si predstaviť vhodnejšie miesto ako Keňa, kde by som pokľakol na kolená,“ uviedol budúci kráľ.

Romantická žiadosť o ruku prebehla v malom drevenom domčeku na úpätí hory Keňa. Zamilovaný pár držal túto obrovskú novinku v tajnosti celý mesiac. Zásnuby oznámili 16. novembra 2010. Pred verejnosťou a fotografmi následne budúca vojvodkyňa z Cambridge odhalila svoj nový zásnubný prsteň. Ten kedysi patril Williamovej matke, zosnulej princeznej Diane.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií