fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton: Vieme, kde sa s deťmi skrýva pred koronavírusom!

Kate Middleton sa rozhodla odísť z Londýna. Chráni svoje deti pred epidémiou koronavírusu. Narastajúci počet nakazených totiž núti kráľovskú rodinu robiť mimoriadne opatrnia. Je toto jedno z nich?

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton má strach, a preto opustila Londýn spoločne so svojimi troma deťmi. Vojvodkyňa  z Cambridge sa utiahla do rodinného sídla, ďaleko od hlavného mesta. Verí, že tým ochráni nielen  seba, ale aj svojich milovaných? 

Túto nedeľu 15. marca 2020 natrafila zakladateľka známej značky Ugly Duckling Creations, Kate Carter, na Kate Middleton, ktorá nakupovala v miestom supermarkete. Obľúbenej 38-ročnej Britke robili spoločnosť jej tri deti, princ George, princezná Charlotte a najmladší princ Louis. Ak chcela ale vojvodkyňa z Cambridge chrániť svoje deti pred novým vírusom, robí presný opak.

Kate Middleton na nákupe

Myslela si, že si ich nikto nevšímne? Ak áno, tak sa mýlila. Neznámy svedok sa o tom, že v obchode stredol vojvodkyňu, pochválil časopisu Hello:

„Bola so svojimi deťmi a neuveriteľne žiarila. Je skutočne krásna a deti sú rozkošné. Sú tak vychované. Najprv som si všimla Charlotte, pretože mala na sebe krásny zelený kabát, ktorý mala aj na Štedrý deň. Potom som videla Kate, ktorá mala Louisa v náručí. Pomyslela som si: „Som jediná, kto ich vidí? Nemohla som tomu uveriť.”

Kate Middleton skutočne nakupovala v obyčajnom supermarkete pre seba a svoje deti. Všetkých, ktorí pochybovali o tom, či vidia správne, následne Kate Carter ubezpečila:

Prečítajte si tiež:
Kráľovské maniere Kate Middleton: Priateľom poslala trápny e-mail

„Uisťujem vás, že to bola vojvodkyňa z Cambridge. Hovorila som s jej ochrankou.

Požiadali ma, aby som nefotografovala.”  Stretnúť vojvodkyňu z Cambridge v supermarkete nie je však nič výnimočné. Manželka princa Williama robí pravidelne nákup potravín a častokrát jej pomáhajú aj jej deti.

Dovolenka alebo strach z koronavírusu?

Prítomnosť vojvodkyne z Cambridge v Norfolku stále vyvoláva otázky. Prišla Kate Middleton stráviť víkend so svojimi deťmi v Anmer Hall, alebo utiekla na toto vidiecke sídlo kvôli koronavírusu? Kráľovská rodina nie je rovnako ako obyvatelia Veľkej Británie chránená proti pandémii Covid-19. V záujme ochrany kráľovskej rodiny, ale aj obyvateľstva sa britská monarchia v nadchádzajúcich týždňoch rozhodla obmedziť oficiálne záväzky a stretnutia. 

Koronavírus v kráľovskej rodine

Pandémia nového koronavírusu Covid-19 výrazne ovplyvňuje aj život v kráľovskej rodine. Charles a Camilla museli zrušiť svoju kráľovskú cestu naplánovanú na túto jar do Bosny a Hercegoviny, na Cypre a v Jordánsku. Princ Harry sa obáva, že bude musieť odložiť májové hry Invictus. Pokiaľ ide o kráľovnú Alžbetu II., vo veku 93 rokov sa rozhodla  odložiť svoje záväzky a usadiť sa na zámku Windsor. 

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle závidí Kate: Toto privilégium nikdy mať nebude
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií