fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton spôsobila opäť ošiaľ: Najnovšie udala trend vo farbe vlasov!

Máte tip? napíšte nám mailom

Obľúbená vojvodkyňa, Kate Middleton a jej vzhľad je pre mnohé ženy priam ikonický. Ženy po celom svete sa inšpirujú nielen jej šatníkom, ale aj strihom a farbou vlasov. A ani túto jeseň tomu určite nebude inak.

Kate Middleton opäť mení farbu vlasov a udáva trend. Svetlý odtieň, ktorý zvolila rozpútal medzi ženami ošiaľ a už teraz chcú vyzerať ako ona.

Jeseň vo vlasoch

V prvý školský deň princa Georga a princeznej Charlotte spôsobila vojvodkyňa z Cambridge doslova senzáciu. Vyzerala nádherne a žiarivo. Dôvod? Zmena farby jej vlasov. Už dávnejšie dala zbohom čokoládovému odtieňu pričom si už niekoľko mesiacov zvýrazňuje svoje vlasy stále viac a viac žiarivými tónmi. A odteraz zdobí jej krásne vlasy jemná karamelovo medená farba, čo jednoznačne zvýrazňuje jej jemné črty tváre. Kate zároveň ukazuje nový trend vo farbe vlasov pre túto jeseň.

Kráľovská rodina, vlasy Kate Middleton - klocher.sk
Zdroj: The South Africa

Koruna krásy Katte Middleton

Je to už niekoľko mesiacov, čo si Kate Middletonová prestala vlasy strihať. Na druhej strane, vojvodkyňa z Cambridge patrí k tým ženám, ktoré rady experimentujú a milujú farby. Kým v lete zdobia jej vlasy blond pramene, v septembri sa objavuje na verejnosti s rôznymi odtieňmi hnedej farby. Teraz je to však inak a jej hnedé vlasy úplne zmizli.

Prečítajte si tiež:
The Rock na ceste stretol svojho fanúšika, ktorý ho poprosil o spoločné selfie! Sleduj, ako herec reagoval

Kate bola vždy známa svojimi polo dlhými tmavými vlasmi, ktoré tvoria v podstate neustále základ jej účesu. Avšak tak, ako každá iná žena, aj ona potrebuje raz za čas zmenu a preto svoj účes minimálne 2x za rok obmení.

Polo dlhé vlasy sú nie len v prípade Kate, ale aj všetkých žien skvelou voľbou, pretože pôsobia nadčasovo a veľmi žensky. Zároveň ich viete upravovať na množstvo spôsobov.

Kráľovská rodina, vlasy Kate Middleton - klocher.sk
Photo: © Getty Images

Len prírodné produkty

Pred tým, ako sa Kate stala matkou, kadernícky salón navštevovala 3x do týždňa. Pravidelne si nechávala farbiť vlasy a absolvovala špeciálne kúry pre ich ozdravenie a lesk. Potrpí si na prírodné produkty a ako sama hovorí, návšteva kaderníckeho salónu je pre ňu aj výborná relaxácia. Po narodení detí jej však v salóne netrávi toľko času, ako kedysi. Napriek tomu je jej účes vždy dokonalý a pre mnohé ženy je neustále inšpiráciou.

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií