fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton: Radosť z dlho očakávaného tehotenstva v rodine

Kate Middleton a jej rodina sa teší z ďalšieho tehotenstva! Už čoskoro privítajú nového potomka.

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton sa pred niekoľkými mesiacmi ocitla v centre krízy, ktorá otriasla kráľovskou rodinou. Zdravotné problémy manžela kráľovnej Alžbety II., pochybné známosti jej syna Andrewa s mužom obvineným z pedofílie. No a v neposlednom rade odchod Meghan Markle a princa Harryho z kráľovskej rodiny. Toto všetko prežívala a neustále prežíva vojvodkyňa z Cambridge a jej rodina spolu s ňou. Našťastie, už o niekoľko mesiacov sa do rodiny Middletonovcov narodí ďalšie dieťa.

Šťastie v rodine Middleton

Spencer Matthews, televízna hviezda reality show a švagor Pippy Middleton, oznámili, že on a jeho manželka očakávajú druhé dieťa. Skvelá správa, ktorá priniesla úsmev na tvári nielen budúcim rodičom, ale aj samotnej Kate Middleton.

Zdroj: Instagram

Nastávajúca matka, Vogue Williams, ktorá je už v 5-tom mesiaci, neskrývala svoju radosť: „Tešíme sa. Je to také vzrušujúce, ale tiež máme strach.“ Tehotenstvo, po ktorom túžili, bolo od začiatku komplikované. „Mám šťastie, že čakám ďalšie dieťa,“ pokračuje Vogue Williams. Manželka švagra Pippy Midddleton trpí syndrómom polycystických ovárií, a preto bolo pre ňu neskutočne náročné otehotnieť:

„Nebolo to také jednoduché a ľahké ako prvé tehotenstvo. Stretli sme sa s viacerými úskaliami. A nepodarilo sa to hneď.“

Spencer Matthews a Vogue Williams sú už šťastnými rodičmi syna Theodora, ktorý sa narodil 5. septembra 2018. Tentoraz však pár čaká dievčatko.

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle opäť na scéne: Zahrá si vo filme superhrdinku?

Spencer Matthews je hviezdou niekoľkých reality show v Anglicku. Jeho brat Jamesom Matthews je bohatým podnikateľom a manželom Pippy Middleton. Budúci otec má však veľmi blízko k celému klanu Middleton. Oznámenie šťastnej udalosti by preto malo potešiť celú rodinu vojvodkyne z Cambridge.

Kate Middleton a špekulácie o tehotenstve

Ešte v januári, počas pracovnej cesty v Bradforde, sa Kate Middleton nečakane stretla s jedným z dlhoročných obdivovateľov kráľovskej rodiny z Cambridge, Joshom Macpalcom.

Ten sa jej priznal, že je to práve on, kto im pri príležitosti narodenia každého z ich detí posiela pohľadnicu. Hneď po tomto odhalení sa manželky princa Williama bez váhania opýtal: „Plánujete po princovi Georgeovi, Charlotte a Louisovi aj štvrté dieťa?“

Kate Middleton bez zaváhania Joshovi odpovedala: „Nemyslím si, že William chce viac detí.“  Táto odpoveď jednoznačne ukončila všetky klebety týkajúce sa možného tehotenstva vojvodkyne z Cambridge. Práve tie sa ešte viac rozšírili po oznámení tzv. „Megxit-u“.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií