fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton a William: Panika pri odchode z pôrodnice

Napriek tomu, že sú Kate Middleton a princ William členmi kráľovskej rodiny, nepríjemným situáciám na verejnosti, ani trapasom sa na verejnosti nevyhnú.

Máte tip? napíšte nám mailom

Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge sú rovnakí ako ostatní rodičia. Aspoň čo sa týka  prvého použitia autosedačky. V najnovšom podcaste si Kate zaspomínala nielen na svoje tehotenstvo a pôrod, kedy odhalila dlho utajené nepríjemnosti, ale aj na svoj prvý odchod z pôrodnice. Počas neho sa spolu s Williamom necítili práve najlepšie. A keď sa snažili umiestniť autosedačku do ich auta, boli podľa slov vojvodkyne z Cambridge úplne zmätení.

https://www.instagram.com/tv/B8l-Vv8D75v/?utm_source=ig_web_copy_link

Kate Middleton je matka ako každá iná

Kate Middleton sa stala tvárou národného prieskumu a projektu zameraného na detské duševné zdravie a vývin. Ten sa začal 21. januára 2020, a odvtedy sa manželka princa Williama zúčastnila viacerých vystúpení a prejavov spojených s týmto projektom. V sobotu, 15. februára sa vojvodkyňa z Cambridge dokonca dohodla na účasti na jednej epizóde podcastu Happy Mum Happy Baby, ktorej autorkou je Giovanna Fletcher. Jedinečná príležitosť, aby mohla manželka princa Williama odhaliť detaily o ich živote s princom Williamom, ako aj o živote jej troch detí – George (6 rokov), Charlotte (4 roky) a Louis (1 rok).

Prečítajte si tiež:
TIETO zábery vás nenechajú chladnými. Viete, čo sa deje pred vilou Karla Gotta?

Kate Middleton v podcaste priznala okrem svojich zdravotných problémov, ktoré sa vyskytli počas každého z jej tehotenstiev aj pocit viny. Ten zažívala keď “opustila” svoje deti, aby sa vrátila do práce. Vojvodyňa z Camridge sa počas rozhovoru tiež vrátila k jednej udalosti, ktorá súvisela s jej materskými povinnosťami. A to presne po odchode z pôrodnice  St Mary z Londýna po narodení jej najstaršieho syna Georga, 22. júla 2013. Potom, čo sa so svojím synom predstavili pred mnohými fotografmi čakajúcimi na nich mimo nemocnice, odhodlane vykročili za novými povinnosťami. V odhodlaní ich však spomalila detská autosedačka. Spolu s Williamom mali obrovský problém a v blízkosti fotografov a médií začali panikáriť, nakoľko ju nevedeli do auta umiestniť : Pozerali sme sa na seba a vraveli si. Čo robíme? … nie je to opačné? Ako to funguje?“ spomenula si s úsmevom vojvodkyňa.

Obľúbená členka kráľovskej rodiny tiež dodala: „Dokonca sme pred pôrodom doma trénovali s bábikou. No viete, nič nefunguje tak, ako by ste si mysleli. Zvládnuť to pred všetkými tými ľudmi bolo tak trochu ťažké.  Ale odviedol naozaj dobrú prácu,“ ocenila Kate talent svojho manžela Williama.

Prečítajte si tiež:
Extravagantné črievičky z rozprávky. To je kúsok!

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií