fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton: Tvár poznačená kráľovskou krízou „Harry a Meghan”

Máte tip? napíšte nám mailom

Kráľovská rodina sa snaží nájsť najrýchlejšie riešenie krízy, ktorú spôsobila Meghan Markle a princ Harry. Situácia negatívne ovplyvnila aj Kate Middleton, ktorej tvár už nežiari tak, ako pred tým.

Od chvíle, keď Meghan Markle a princ Harry oznámili svoje plány odstúpiť ako starší členovia kráľovskej rodiny, bola na nich sústredená všetka pozornosť. Toto nečakané a obzvlášť šokujúce rozhodnutie sa však dotýka celej kráľovskej rodiny, vrátane Kate Middleton. Vojvodkyňa z Cambridge sa počas jedného týždňa neuveriteľne zmenila. Na jej tvári je jasne vidieť následky, ktoré Meghan Markle a princ Harry svojim odchodom vyvolali.

Meghan Markle, Harry
Zdroj: Instagram @sussexroyal

Meghan Markle a Harry ničia rodinu

Meghan Markle a princ Harry hodili “bombu” a z ich správy o odtrhnutí sa od kráľovskej rodiny vybuchol doslova celý internet. Vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu oznámili v stredu, 8.januára 2020, že sa chcú stať „finančne nezávislými“ a vzdávajú sa “funkcií spojených s ich postavením vyšších členov”. V ich rozhodnutí ich nakoniec podporila aj kráľovná Alžbeta II., ktorá sa v súčasnosti snaží nájsť úplne riešenie tejto situácie.

Oznámenie o odchode z kráľovskej rodiny zverejnili manželia zo Sussexu deň pred 38. narodeninami Kate Middleton. Miesto toho, aby si Kate vychutnávala oslavy a svoj deň D. sa však musela sústrediť na problémy, ktoré Meghan Markle a Harry kráľovskej rodine spôsobili.

Prečítajte si tiež:
Demi Lovato je v nemocnici! Hospitalizovali ju kvôli predávkovaniu drogami

Kate Middleton už nie je ako pred tým

Vpjvodkyňu z Cambridge zachytili novinári v pondelok, 13. januára 2020 ako opúšťa Kensingtonský palác. Smerovala do prestížnej londskej školy, ktorú navštevuje princ George (6) a princezná Charlotte (4). Na jej tvári je jasne vidieť smútok a trápenie nad situáciou, ktorá nastala. Napriek tomu, že s Meghan Markle nemá práve najlepší vzťah ju toto rozhodnutie zarmútilo.

Po udalostiach, ktoré v kráľovskej rodine nastali nie je žiadnym prekvapením, že Kate Middleton nevyzerala ako obvykle. Jej rozžiarenú tvár a nezabudnuteľný úsmev nahradil zamyslený pohľad a zarmútená tvár.

Kate Middleton chráni rodinu

Na prekvapenie všetkých sa Kate Middleton nezúčastnila krízového stretnutia rodiny, ktoré zorganizovala kráľovná Alžbeta II.. Ako uviedli zdroje blízke kráľovkej rodine, Kate venovala svoj čas deťom a vysvetľovaniu súčasných problémov, ktoré ich prababička rieši.

Prečítajte si tiež:

Gwyneth Paltrow vytvorila a predáva sviečku s vôňou vagíny

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií