fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton a William sú znepokojení. Nevedia, ako viac pomôcť

William a Kate Middleton sa ocitajú v prvej línii boja proti koronavírusu. Chcú pomôcť chorým ľuďom, ale hlavne zdravotníkom.

Máte tip? napíšte nám mailom
Kate Middleton a princ William sa rozhodli urobiť všetko pre to, aby pomohli všetkým zdravotníkom, ktorí ohrozujú svoj život, aby zachránili nakazených koronvírusom. Zároveň sa rozhodli využiť svoj vplyv na zmiernenie krízy. Darí sa im to, alebo Briti strácajú nádej?

Kate Middleton a William sa trápia pre koronavírus v Anglicku

Podľa informácií denníka The Sun sú budúci anglický kráľ a jeho manželka „veľmi znepokojení“ alarmujúcou situáciou, ktorá v Anglicku nastala. Britské úrady nevenujú dostatočnú pozornosť zdravotníckym pracovníkom, pre ktorých by následky tejto výnimočnej situácie mohli byť katastrofické. Kate Midleton a princ William sa nedávno pripojili k výzve na vytvorenie programov zameraných na riešenie problémov. „V zákulisí robia manželia z Cambridge výnimočnú prácu tým, že pomáhajú opatrovateľom. Súčasná kríza prinútila Williama a Kate požiadať svoje tímy Kráľovskej nadácie, aby zintenzívnili prácu. Počas diskusií zároveň navýšili granty pre mnohé združenia, čo im umožnilo spustiť nové služby. Ale William chce ísť ďalej,” uviedol zdroj blízky kráľovskému páru.

Princ William je rozhodnutý pomáhať

Princ William však nemá v úmysle so svojou pomocou skončiť iba pri finančnej podpore. Ako uvádza britský bulvárny magazín The Sun, napriek svojim kráľovským povinnostiam sa manžel Kate Middleton chce zúčastniť boja proti koronavírusu tým, že sa opäť stane pilotom leteckej záchrannej služby. A budúci kráľ túto prácu už dôverne pozná. V minulosti bol totiž pilotom vrtuľníka lekárskej pohotovosti.

Poďakovanie od kráľovskej rodiny

Od začiatku, ako epidémia koronavísu prepukla, vo Veľkej Británii vzdáva kráľovská rodina hold zdravotníckym pracovníkom. Tých už viackrát označili ako “každodenných hrdinov”.

Minulý štvrtok 26. marca 2020 zverejnili manželia z Cambrige skutočne roztomilé video, na ktorom ich deti tlieskajú všetkým, ktorí zachraňujú životy ľudi od začiatku epidémie koronavírusu. „Všetkým lekárom, zdravotným sestrám, opatrovateľom, praktickým lekárom, farmaceutom, dobrovoľníkom a ostatným zamestnancom NHS, ktorí neúnavne pracujú na tom, aby pomohli tým, ktorých sa týka # COVID-19: ďakujem,“  píše sa v texte pod videom.
Táto pocta zdravotníckym pracovníkom neuveriteľne dojala fanúšikov kráľovskej rodiny. „Och, je to také roztomilé. Všetci sú už takí veľkí,“ povedal jeden z nich. Ďalší dodáva: „Je to to najlepšie, čo som dnes videl.”  Fanúšikovia kráľovskej rodiny sú tiež prekvapení tým, ako najmladší syn Kate a Williama vyrástol: „Ach, je to také pekné! Nemôžem uveriť, ako veľmi už Louis vyrástol. Krásna malá rodina,“ píše jedna z fanúšičiek. 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií