fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate a William odchádzajú na dovolenku: Megxit ich vyčerpáva

Máte tip? napíšte nám mailom

Uprostred krízy kráľovskej rodiny plánujú Kate Middleton a princ William odísť zo Spojeného kráľovstva na krátku rodinnú dovolenku. Ich cieľom je aspoň na chvíľu pokúsiť sa zabudnúť na krízu ovplyvňujúcu britskú kráľovskú rodinu.

Megxit púta pozornosť

Na začiatku roka 2020 sa Meghan Markle a princ Harry rozhodli vzdať svojich kráľovských funkcií, odísť a stať sa nezávislými. Toto rozhodnutie zaskočilo nielen verejnosť a bulvárne médiá, ale aj celú kráľovskú rodinu. Nikto z nich na to nebol totiž pripravený. Kráľovná Alžbeta II. zvolala okamžite krízové stretnutie a v súčasnosti sa snaží urobiť všetko preto, aby bol jej vnuk Harry a jeho manželka spokojní. Riešenie tejto situácie však unavuje všetkých vrátane princa Williama a jeho manželky Kate Middleton. Aj preto sa rozhodli urobiť si menší výlet.

Kate a William plánujú krátku dovolenku

Podľa najnovších informácií britského denníka The Sun, Kate Middleton a princ William plánujú letieť do Írska.  Mladí rodičia by tam chceli zostať najmenej dva dni. Organizácia ich cesty však ešte nebola dokončená. Očakáva sa, že počas svojho pobytu sa manželia z Cambridge zúčastnia aj niekoľkých podujatí v Dubline a Corku. Táto návšteva by sa mala uskutočniť za menej ako dva mesiace.

Prečítajte si tiež:
Siesta&Go: Priestor, kde si ľudia môžu zdriemnuť počas siesty. Toto unikátne miesto je v Madride
Kate a William odchádzajú na dovolenku: Megxit ich vyčerpáva
Zdroj: @abaca

Podľa zdroja  blízkeho kráľovskému páru, Kate a William veria, že si budú môcť aspoň na chvíľku oddýchnuť. Rozhodnutie Meghan Markle a Harryho, že budú žiť niekoľko mesiacov v Severnej Amerike, ďaleko od ostatných členov kráľovskej rodiny, ich vyčerpalo a neustále vyčerpáva. Zmenu vidieť hlavne na samotnej Kate Middleton. Tú nedávno zachytili novinári, ako  opúšťa Kensingtonský palác. V aute, ktoré šoférovala, smerovala do prestížnej londýnskej školy vyzdvihnúť svoje dve staršie deti, princa Gerga a princeznú Charlotte. Na jej tvári bolo jasne vidieť smútok a trápenie nad situáciou, ktorá nastala.

Po udalostiach, ktoré v kráľovskej rodine nastali,  však nie je žiadnym prekvapením, že Kate Middleton nevyzerala ako obvykle. 

Čítajte tiež:

https://klocher.sk/gwyneth-paltrow-sviecka-vona-vaginy/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií