fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton a William: Kopírujú Instagram Meghan a Harryho?

Túto nedeľu 1. marca 2020 zverejnili účty Kensington Royal a Sussex Royal presne tú istú správu. A to vrátane rovnakého symbolu emoji. Virtuálny boj medzi Kate Middleton a Williamom na jednej strane a Meghan Markle a Harrym na strane druhej pokračuje. 

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton a William vs. Meghan Markle a Harry

Je verejným tajomstvom, že medzi oboma pármi vládne napätie. Najnovšie klebety však hovoria doslova o konkurečnom boji. A to nielen v reálnom živote, ale aj na sociálnych sieťach.

Kate Middleton a William: Kopírujú Instagram Meghan a Harryho?
Zdroj: Instagram

Pri príležitosti národného dňa Walesu zverejnili účty manželov z Cabridge a manželov zo Sussexu  presne rovnaké posolstvo: „Dydd Gŵyl Dewi Hapus! Všetkým našim waleským sledovateľom prajeme nádherný Deň svätého Davida“. Fotografie, ktoré tento pozdrav sprevádzajú, sa tiež príliš nelíšia. Obe zachytávajú manželov s úsmevom na tvári. Rozdiel je však v tom, že Kate a William sú na fotografii zverejnenej na účte Kensington Royal sami, zatiaľ čo Meghan a Harry sa usmievajú pred davom. Zverejnené príspevky však majú jeden zásadný rozdiel. A to je čas zdieľania. Kate Middleton bola spolu s Williamom oveľa rýchlejšia.

Kráľovná Alžbeta II. preferuje len jeden pár

Kate Middleton a William ťažia z podpory kráľovnej Alžbety II. na sociálnych sieťach. Tá vyzýva svojich sledovateľov, aby sledovali účet „Kensington Royal“, účet manželov z Cambridge. Avšak o účte „Sussex Royal“, ktorý spravujú Meghan Markle a Harry mlčí. Aký je dôvod tejto jej jednostrannej podpory?

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle: Aký návrh dostala od tvorcov Simpsons?

Bulvárne médiá špekulujú, že Kate Middleton a William sa stali miláčikmi kráľovnej. A to aj vďaka rozhodnutiu Meghan a Harryho o tom, že odchádzajú z kráľovskej rodiny. Kráľovná preto nevidí dôvod, aby propagovala pár, ktorý onedlho stratí svoje kráľovské tituly. Rovnako ju hnevá aj ich postoj k jej rozhodutiu a následná tlačová správa, ktorú vydali. 

Poslednýkrát v Anglicku ako ,,kráľovský”

Megxit nadobudne oficiálnu platnosť 31. marca 2020. Dovtedy sú Harry a Meghan Markle ešte stále oficiálnymi členmi kráľovskej rodiny a zostáva im splniť si viaceré povinnosti. Aj z toho dôvodu sa tento týždeň spoločne objavia v Anglicku. Princ Harry však do svojej rodnej krajiny pricestoval už minulý týždeň. Bývalá americká herečka bude svojho manžela sprevádzať až od 5. marca 2020. Ich spoločný syn bude na ,,rozlúčkovom turné” chýbať. Starať sa o neho bude opatrovateľka v Kanade.

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií