fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ďalšia kríza v kráľovskej rodine? Kate Middleton nenosí prsteň

Máte tip? napíšte nám mailom

Od toho, ako požiadal princ William Kate Middleton o ruku, prešlo už 10 rokov. Počas tohto obdobia si vojvodkyňa z Cambridge zásnubný prsteň  princeznej Diany nikdy nedala dole. Až doteraz. Máme tu ďalšiu krízu v kráľovskej rodine?

Britská monarchia sa zmieta nielen v obrovských problémoch, ale hlavne škandáloch. Syn kráľovnej Alžbety II., princ Andrew, bol obvinený z pedofílie a navyše odmieta spolupracovať s FBI pri vyšetrovaní ďalších sexuálnych škandálov jeho zosnulého priateľa. K tomu sa pripojil Megxit a teraz sa na verejnosti objavila Kate Middleton bez svojho prsteňa, ktorý si zásadne nedáva dole. Budú musieť právnici kráľovskej rodiny riešiť ďalšiu krízu?

Kate Middleton
Kate Middleton na návšteve detskej nemocnice Zdroj: Instagram

Kde má Kate Middleton prsteň?

V utorok 28. januára sa vojvodkyňa z Cambridge objavila v Londýne, aby sa zúčastnila tvorivého workshopu organizovaného Národnou galériou portrétov v detskej nemocnici Evelin. Pozornosť však neupútal jej už niekoľkokrát oblečený outfit od Dolce & Gabbana, ale niečo úplne iné. Počas tejto kráľovskej návštevy sa mama troch kráľovských detí objavila na verejnosti takmer bez akýchkoľvek šperkov. Bulvárne médiá začali okamžite špekulovať o problémoch medzi manželmi. Po minuloročnom podozrení princa Williama z nevery by pre nich rozvod nebol až takým veľkým prekvapením. No skutočný dôvod, prečo Kate Middleton odložila svoj prsteň, je úplne iný.

Prečítajte si tiež:
David Beckham má nový byt za 50 miliónov s vlastným heliportom

https://instagram.com/p/B7GL07IlnTc/

Podľa časopisu Hello, vojvodkyňa z Cambridge odložila nielen zásnubný prsteň, ktorý zdedila po zosnulej princeznej Diane, ale aj prsteň z bieleho zlata s diamantom, ktorý jej daroval William po narodení ich najstaršieho Georga (6 rokov). Dôvodom bola hygiena, pretože strávila deň s chorými deťmi.

Ani Meghan Markle nenosí šperky

Kate Middleton nie je jediná, ktorá sa na verejnosti objavila bez snubného prsteňa či obrúčky. V septembri 2019 si počas svojho kráľovského turné po Južnej Afrike urobila Meghan Markle výlet bez akýchkoľvek šperkov, ktoré ukazovali, že je zadanou ženou. Okrem veľkého zásnubného prsteňa nemala na ruke dokonca ani prsteň, ktorý jej daroval Harry po narodení ich Archieho (8 mesiacov).

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií