fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate a William: V najnovšej show predvedú svoje kulinárske umenie

Máte tip? napíšte nám mailom

Obľúbený kráľovský pár, tak ako sme ho ešte nikdy nevideli! Kate Middleton a princ William nám čoskoro predvedú svoj kulinársky talent v britskej televíznej show. 

Kráľovský pár sa rozhodol ukázať, ako to u nich doma v kuchyni vyzerá. Obliekli si zástery a zašpinili ruky od cesta, aby mohli upiecť vianočné dobroty. Tie následne ponúkali dobrovoľníkom, ktorí počas sviatkov pracujú v rôznych združeniach.

Budú mať Kate a William čoskoro vlastnú kuchársku show?

Kate Middleton a princ William si pripravili pre svojich britských krajanov pekné prekvapenie. Kráľovská dvojica sa spojila s jednou z najznámejších britských kritičiek jedál Mary Berry, aby pripravili skvelé a chutné jedlo v televízii. Všetky jedlá, ktoré vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge spolu pripravia, budú distribuované ľuďom v núdzi a dobrovoľníkom z rôznych charitatívnych organizácií.

V piatok  29. novembra 2019 sa Kate a William podelili o svoje zážitky zdieľaním fotografií na svojom instagramovom účte: „Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge sa pripojili k legendárnej Mary Berry pri príprave slávnostných jedál, aby poďakovali dobrovoľníkom, ktorí pracujú počas vianočného obdobia.“

https://www.instagram.com/p/B5gaKEyl8Fk/?utm_source=ig_web_copy_link

Televízna show s názvom Berry Royal Christmas sa bude vysielať 16. decembra v televízii BBC One. Šéfkuchárka a zároveň známa kritička Mary Berry pripraví svoje obľúbené recepty, zatiaľ čo Kate a William jej budú aktívne pomáhať v kuchyni.

Prečítajte si tiež:
Meghan a Harry: O ich bezpečnosť sa starajú obyčajní susedia

“Princ William bol týmto projektom neskutočne nadšený,” uviedla Marry Berry. Ako sám vojvoda z Cambridge uvádza, obaja jeho rodičia boli skutočne naklonení charitatívnym projektom a budovaniu združení. Jeho otec, rovnako ako aj jeho matka, zosnulá princezná Diana, založili viacero charitatívnych organizácií na pomoc ľudom.

Vianoce v kráľovskej rodine

Princ William spolu s manželkou a ich troma deťmi strávia vianočné sviatky s kráľovnou na zámku Sandringham v Norfolku tak, ako je to zvykom. Pri vianočnom stole však bude chýbať princ Harry, Meghan Markle a ich spoločný syn Archie. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa rozhodli stráviť vianočné sviatky oddelene od kráľovskej rodiny. Pôvodne plánovali odletieť do Spojených štátov amerických a navštíviť Meghaninu matku. V súčasnosti sa však podľa zdroja blízkeho tomuto kráľovskému páru nachádzajú v Londýne, vo svojom súkromnom sídle.

Čítajte tiež:

Ross zo seriálu Priatelia má novú lásku: Je mladšia o 24 rokov!

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií