fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Svetoznámy herec si zahral v klipe a pochválil sa spoluprácou s krásnou Katkou Knechtovou… ukrajinskou pop star

Máte tip? napíšte nám mailom

Katarína Knechtová zverejnila 30. mája videoklip k piesni V modlitbách. Po jej boku sa objavil americký herec a producent Jordan James Smith, známy napríklad zo seriálov Nové dievča či Kosti.

„Pieseň je vlastne zamyslením sa nad tým, že sa ľudia môžu, napriek tomu, že sa milujú, za istých životných okolností aj míňať. Niekedy je jediným riešením nechať toho druhého ísť a veriť, že raz pochopí súvislosti a samého seba. V tomto prípade ide o problém so závislosťou od alkoholu, čo je obvykle nezlučiteľné s partnerským životom… Pre mňa je to veľmi osobná pieseň,“ poznamenala Knechtová.

Zdroj: facebook.com/KATARÍNA KNECHTOVÁ (official)

Na Radiokosice.sk sa dočítame aj o podrobnostiach ohľadom vzniku videoklipu. Nakrúcalo sa v štúdiu v Prešove a v Los Angeles, réžie sa zhostil Majo Martaus. Nielen hudbu a text, ale aj scenár klipu vymyslela Knechtová.

Jej partnera si zahral americký herec Jordan James Smith. Toho sme si mohli všimnúť v seriáloch Kosti, Nové dievča, Recovery Road alebo vo filmoch Temná prísaha, Holiday Breakup, Noc zombie či Parlor.

View this post on Instagram

Instead of annoying you every day for the last 9 weeks that I’M INNA MOVIE TOMORROW (Friday nov 30 8/7central) I figured I’d tell you one time the night before because I’m pretty sure everyone has some form of A.D.D. kinda like when someone is having a party and they’re like “what are you doing in 3 months? I’m having a party” and your like “can we have this conversation week of and wrap about it then?” “HIDDEN FAMILY SECRETS” premieres tomorrow go watch it on @lifetimetv and leave your scathing reviews in the comment section located under this pikshure @abbiegayle @diorabaird @anthony.delnegro @hritalent @ernesttrippingway #samirvin @blanche_baker @steven.a.miller @turnercine @majordodge @recycuyle @stargazershane @victoria_yeleanor #lifetimemovie #acting #louisville #kentucky #derby #movies

A post shared by Jordan James Smith (@jordanjamessmith) on

Stretli sa len chvíľu pred nakrúcaním a Katka sa vyjadrila nasledovne: „Predviedli sme moje prvé intímne scény vôbec. Poznali sme sa päť minút a keďže čas bol drahý a vzácny, hneď po prvej klapke sme museli hrať zamilovaných a bozkávať sa.”

Nepredvídateľné situácie

Z nakrúcania majú aj zaujímavé zážitky. „Keď sme nakrúcali v Mohavskej púšti, tak k nám zrazu prišla skupina miestnych “domorodcov” a chceli nás okradnúť. Boli to chvíle, keď nám nebolo všetko jedno. A herec, ktorého sme mali vybraného pôvodne, vôbec neprišiel, čiže sme museli rýchlo vymyslieť plán B. Našťastie to celé dobre dopadlo a myslím si, že Jordan bol ešte lepšia voľba. Napriek tomu, že hral v klipe človeka, ktorý je de facto alkoholik, sám je abstinent a whiskey v živote nepil! Museli sme tak prelievať do fliaš čaj a vodu,“ priblížila podrobnosti ohľadom vzniku klipu Knechtová.

Ukrajinská pop star?

Síce sme (žiaľbohu) zvyknutí, že si nás vo svete pomerne často mýlia so Slovinskom, teraz to americký herec dostal na ďalšiu úroveň. Na Instagrame sa totiž pochválil, že si zahral v klipe známej UKRAJINSKEJ pop star.

Keď mu ľudia v komentároch ozrejmili, že ide o slovenskú speváčku, popis opravil.

katka knechtová

No a ako môžeme vidieť, myslel si, že na Ukrajine sa rozpráva po rusky, ale teraz zistil, že Ukrajina má svoj vlastný jazyk… Samozrejme, všetko zaktualizoval na Slovensko.

Ťažko povedať, či to bol marketingový ťah, alebo sa naozaj pomýlil. Čo myslíte?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií