Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Katy Perry a princ Charles: Spoločný boj proti ekologickej kríze

Katy Perry a princ Charles sa rozhodli spojiť! Speváčka sa stane abmasádorkou nadácie, ktorú zložil britský princ.

Ekologická kríza a problémy, ochrana životného prostredia, výskum proti chorobám, vzdelávanie detí v zaostalých krajinách. Tieto a mnohé iné problémy, ktoré trápia náš svet si uvedomuje čoraz viac ľudí.  A to vrátane svetových celebrít a vplyvných ľudí. Jednou z nich je aj známa americká speváčka Katy Petty, ktorá v utorok 4. februára 2020 večer spojila sily s najstarším synom kráľovnej Alžbety II., princom Charlesom. Pri tejto príležitost odohrala speváčka počas charitatívneho večera svoj koncert.

Pokračovanie pod reklamou
Kate Perry a Princ Charles
Zdroj: Instagram

Katy Perry a princ Charles

Populárna speváčka a princ Charles sa prvýkrát stretli v novembri 2019 počas cesty do indického Bombaja. No a tento utorok 4. februára 2020 sa stretli opäť, a to v Londýne na recepcii pre sponzorov British Asian Trust.

Pokračovanie pod reklamou

Známa speváčka sa recepcie zúčastnila ako veľvyslankyňa nadačného fondu pre deti žijúce v Indii. 35-ročná Katy Perry, snúbenica herca Orlanda Blooma mala pre hostí pripravené vystúpenie.  Následne si vymenila pár slov s fanúšikmi, ktorí na ňu čakali pri vchode.

Katy Perry sa tak prvýkrát predstavila na verejnosti od svojho návratu z Havaja. Pekná brunetka tam strávila nezabudnuteľný pobyt so svojimi kolegami. Spoločnosť jej robili Lionel Richie, Luk Bryan a Bobb Bones, s ktorými vytvorila porotu pre American Idol. Na výlete sa tiež zúčastnil moderátor programu, Ryan Seacrest.

Princ Charles proti ekologickej krize

Na tomto špeciálnom gala večere boli prítomní aj princ Charles a jeho manželka Camilla, vojvodkyňa z Cornwallu. Obaja sa snažia podporovať rôzne organizácie, ktoré pomáhajú deťom. Princ Charles sa však za posledné obdobie rozhodol tiež zamerať na problémy spojené s ekologickou krízou. Sám sa pred nedávnom vyjadril, že globálne otepľovanie a zmena podnebia je najväčšou hrozbou, ktorej ľudstvo čelí. Na Svetovom ekonomickom fóre v Davose s rozhdol vyzvať všetkých ekonomických lídrov, aby začali okamžite konať a spojili sily.

Princ Charles sa tiež chystá stretnúť s predstaviteľmi leteckého priemyslu či rybolovu.

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií