fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kazma a známi speváci sa spojili pre dobrú vec. Ich song “Cizí zeď” valcuje internet

Máte tip? napíšte nám mailom

Počuli ste už pieseň Cizí zeď? Jej posolstvo vám vyrazí dych!

Viacerí známi českí a slovenskí speváci sa spojili so známym českým showmanom Kazmou a vyprodukovali nový český hit pod názvom Cizí zeď. Ten vás určite osloví okrem chytľavej melódie aj textom, ktorý posúva silné posolstvo pre dnešnú dobu.

Žijeme v dobe internetu. Vďaka sociálnym sieťam môže dnes hocikto komentovať hocičo. V histórií ľudstva nebolo nikdy jednoduchšie niekomu ublížiť ako práve dnes. Internetové hrdinstvo, kritika a hejt sa stali symbolmi našej doby. Možno je to dobou, ale možno to vypovedá niečo o každom z nás. Je len jedná cesta, ako sa dá dnes kritike vyhnúť – nič nerobiť, nič nerozprávať a ničím nebyť. A preto sa poďme radšej všetci spoločne pozrieť, čím sme my všetci a nie písať na cudziu stranu, čím sú tí druhí. Klávesnice máme všetci, zvyšok už je len na nás…,“ takto sa prihovára Kazma v úvode piesne Cizí zeď.

Táto novinka však nemá byť iba akýmsi zrkadlom pre hejterov, ale pomocou pre obete dopravných nehôd. Pieseň má totiž upozorniť na fakt, že len 1 z 10 vodičov zastaví pri dopravnej nehode a poskytne pomoc. A práve túto skutočnosť chcú aj prostredníctvom tohto hitu zmeniť.

Prečítajte si tiež:
V súťaži kapiel Dobré zo Slovenska zvíťazili Jeno´s Brothers

Pieseň Cizí zeď sa stala na internete okamžite hitom a počet pozitívnych ohlasov na ňu stále pribúda! Páči sa aj vám?

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=e1XGv4PCqWY
Foto: https://www.youtube.com/watch?v=e1XGv4PCqWY

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií