fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kazma a známi speváci sa spojili pre dobrú vec. Ich song “Cizí zeď” valcuje internet

Počuli ste už pieseň Cizí zeď? Jej posolstvo vám vyrazí dych!

Viacerí známi českí a slovenskí speváci sa spojili so známym českým showmanom Kazmou a vyprodukovali nový český hit pod názvom Cizí zeď. Ten vás určite osloví okrem chytľavej melódie aj textom, ktorý posúva silné posolstvo pre dnešnú dobu.

Žijeme v dobe internetu. Vďaka sociálnym sieťam môže dnes hocikto komentovať hocičo. V histórií ľudstva nebolo nikdy jednoduchšie niekomu ublížiť ako práve dnes. Internetové hrdinstvo, kritika a hejt sa stali symbolmi našej doby. Možno je to dobou, ale možno to vypovedá niečo o každom z nás. Je len jedná cesta, ako sa dá dnes kritike vyhnúť – nič nerobiť, nič nerozprávať a ničím nebyť. A preto sa poďme radšej všetci spoločne pozrieť, čím sme my všetci a nie písať na cudziu stranu, čím sú tí druhí. Klávesnice máme všetci, zvyšok už je len na nás…,“ takto sa prihovára Kazma v úvode piesne Cizí zeď.

Táto novinka však nemá byť iba akýmsi zrkadlom pre hejterov, ale pomocou pre obete dopravných nehôd. Pieseň má totiž upozorniť na fakt, že len 1 z 10 vodičov zastaví pri dopravnej nehode a poskytne pomoc. A práve túto skutočnosť chcú aj prostredníctvom tohto hitu zmeniť.

Pieseň Cizí zeď sa stala na internete okamžite hitom a počet pozitívnych ohlasov na ňu stále pribúda! Páči sa aj vám?

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=e1XGv4PCqWY
Foto: https://www.youtube.com/watch?v=e1XGv4PCqWY

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií