fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Charles: Kde sa skrýva po diagnostikovaní koronavísu?

Princ Charles sa so svojou manželkou rozhodol ukryť na veľmi zvláštnom mieste. Prečo karanténu prežívaju práve tam?

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ Charles sa už niekoľko dní zdržiava mimo Londýna. Jeho cieľom bolo ochrániť sa pred možnou nákazou koronavírusu. To sa mu však ani napriek jeho odchodu nepodarilo. Test na COVID-19 bol u budúceho kráľa pozitívny. Ten sa momentálne nachádza v karanténe v jednom zo svojich sídiel. Kde sa princ Charles so svojou manželkou Camillou rozhodol túto pandémiu prečkať?

Princ Charles v karanténe

Nakoľko anglický premiér Boris Johnson požiadal všetkých ľudí nad 70 rokov, aby zostali doma viac ako tri týždne, princ Charles sa presťahoval do svojho obľúbeného domu. Spolu s Camillou odišli do Škótska, do zámockého domu v Birkalli, na miesto, kde sa budúci kráľ už od útleho veku cítil ako doma. Tento zámocký dom je vo vlastníctve kráľovskej rodiny od 19. storočia a Birkhall je Charlesovým detským domom. Strávil tu magické chvíle so svojou zbožňovanou starou mamou.

V roku 1952 Elizabeth Bowes-Lyons, matka Alžbety II., premenila tento dom na svoje letné sídlo. Keď v roku 2002 zomrela, panstvo zdelil princ Charles. Bulvárne správy hovoria, že sa na tomto mieste tajne stretával s Camillou. Na tomto mieste dokonca Chales a Camilla prežili pred pätnástimi rokmi svoju svadobnú cestu. Zdá sa, že k tomuto panstvu ich viažu nie len spomienky, ale pocit ochrany a bezpečia.

Prečítajte si tiež:
Záhadná Japonka flirtovala s princom Harrym: Zachoval sa ako gentleman!

Princ William sa ukázal ako skutočný kráľ

Princ William a jeho manželka sa ako jediní rozhodli ostať v Londýne a podporiť obyvateľov Veľkej Británie. Minulý štvrtok 19. marca sa rodičia Georga, Charlotte a Louisa stretli so zdravotníckymi pracovníkmi v prvej línii. Kráľovský pár navštívil londýnsku pohotovostnú službu.

Vojvoda z Cambridge využil túto cestu a pripomenul obyvateľom opatrenia, ako sa chrániť pred koronavírusom. Zároveň sa ich snažil v boji proti epidémii povzbudiť.

„Každý jeden z nás zohráva dôležitú úlohu, ak chceme chrániť tých najzraniteľnejších,” uviedol vo svojom vyhlásení na Instagrame.

„Znamená to, že zostaneme doma, ak máme my alebo tí, s ktorými žijeme príznaky a vyhýbame sa akýmkoľvek kontaktom, ktoré pomáhajú zvyšovať šírenie vírusu.“

Kate Middleton a princ William sa snažili ísť príkladom a počas návštevy nemocnice si dvakrát vydezinfikovali ruky. Obaja manželia touto návštevou preukázali, že obyvatelia Británie im môžu dôverovať.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií