fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

KDH nevidí dôvod zapájať sa do OĽaNO 2, Heger do ich sveta nepatrí a „mačkopsy“ podľa Majerského nefungujú (video)

Po dvoch vládach Smeru a jednej vláde OĽaNO si ľudia zaslúžia, aby sa mali lepšie, tvrdí Majerský.

Máte tip? napíšte nám mailom

7.3.2023 (SITA.sk) – Eduard Heger dostal od Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) ponuku miesta na ich kandidátke. Hnutie malo za to, že Heger patrí do ich konzervatívneho hodnotového sveta. Ako však uviedol predseda KDH Milan Majerský, ukázalo sa, že nie.

Uviedol, že poučení z minulosti konštatujú, že “mačkopsy” nefungujú, čo podľa KDH potvrdilo samotné hnutie OĽaNO. Majerský vyhlásil, že nevidí dôvod zapájať sa do OĽaNO 2. KDH o tom v súvislosti s utorkovým predstavením strany Demokrati Eduardom Hegerom informovalo v tlačovej správe.

„Chceme, aby bolo Slovensko dobre spravovaným štátom, kde ľudia dostanú za svoje dane kvalitné služby a v prípade núdze rýchlu a účinnú pomoc. Boj proti mafii je iba jednou zo súčastí tohto cieľa,” uviedol Majerský s tým, že po dvoch vládach Smeru a jednej vláde OĽaNO si ľudia zaslúžia, aby sa mali lepšie.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Nová politická strana, Predčasné voľby na Slovensku 2023
Zdroj: SITA.sk – KDH nevidí dôvod zapájať sa do OĽaNO 2, Heger do ich sveta nepatrí a „mačkopsy“ podľa Majerského nefungujú (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Nové riešenia starých smrtiacich návykov. Katolícka cirkev na tému znižovania zdravotného rizika v dôsledku fajčenia
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií