fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

KDH otvára kandidačnú listinu a začalo rokovania s Hegerom. V nasledujúcich dňoch chcú predstaviť aj nových expertov

Kresťanskodemokratické hnutie bude iniciovať ďalšie kolá rokovaní, ktoré sa začali v sobotu s Eduardom Hegerom.

Máte tip? napíšte nám mailom

28.1.2023 (Webnoviny.sk) – Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) sa pripravuje na voľby samostatne. Predsedníctvo strany v sobotu na svojom zasadnutí rozhodlo, že kandidačnú listinu otvoria pre vybrané demokratické subjekty a osobnosti.

Preto budeme iniciovať ďalšie kolá rokovaní, ktoré sa začali už v sobotu s premiérom Hegerom,“ uviedla hovorkyňa KDH Lenka Halamová.

Ako dodala, KDH chce byť nespochybniteľnou voľbou pre konzervatívneho a kresťanského voliča a ponúknuť čitateľné riešenia pre ľudí. Nechce, aby v nasledujúcich voľbách prepadli hlasy demokratických voličov.

Už teraz máme pripravené nové posily a expertov, ktorých budeme predstavovať v nasledujúcich dňoch a týždňoch,“ doplnila hovorkyňa a dodala, že finálne rozhodnutie o postupe vo voľbách prijmú až na zasadnutí celoslovenskej rady KDH.

Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023
Zdroj: Webnoviny.sk – KDH otvára kandidačnú listinu a začalo rokovania s Hegerom. V nasledujúcich dňoch chcú predstaviť aj nových expertov © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií