Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

KDH zaujíma, odkiaľ vláda vezme peniaze na trináste dôchodky a pravdepodobne nepodporí programové vyhlásenie

Holečková dodala, že predseda parlamentného výboru pre sociálne veci Ján Richter (Smer-SD) nevedel odpovedať, ako ich zafinancujú.

4.11.2023 (SITA.sk) – Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) pravdepodobne nepodporí programové vyhlásenie vlády. Uviedla to v diskusnej relácii Sobotné dialógy verejnoprávnej televízie RTVS predsedníčka poslaneckého klubu hnutia Martina Holečková s tým, že sa ešte poradia v rámci klubu.

„Keďže už zaznelo, že 13. dôchodky v programovom vyhlásení budú, tak nás najprv bude zaujímať, odkiaľ na ne zoberieme,“ uviedla.

Dodala, že predseda parlamentného výboru pre sociálne veci Ján Richter (Smer-SD) nevedel odpovedať, ako ich zafinancujú.

Viac k témam: Ficova vláda 2023 – 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), Programové vyhlásenie vlády, Sobotné dialógy, Trinásty dôchodok
Zdroj: SITA.sk – KDH zaujíma, odkiaľ vláda vezme peniaze na trináste dôchodky a pravdepodobne nepodporí programové vyhlásenie © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií