Keanu Reeves hovorí: Kamarátka mojej matky celý život jedla zdravú stravu a teraz…

Keanu Reeves hovorí: Kamarátka mojej matky celý život jedla zdravú stravu a teraz…

Kamarátka mojej matky jedla celý život iba zdravú stravu. Vôbec nepila alkohol, nejedla mastné alebo nezdravé jedlá, každý deň sa snažila cvičiť. Snažila sa jesť, čo najviac vitamínov a doplnkov, ktoré jej odporučil jej lekár. Na slnko bez ochranného krému a okuliarov ani na 5 minút.


Snažila sa chrániť pred všetkým škodlivým! A ako je na tom dnes? Má 76 rokov a rakovinu kostnej drene, rakovinu kože a silnú osteoporózu. 

Priateľ môjho otca stále jedol naozajstnú, poriadne mastnú slaninu a k tomu maslo, ktoré je plné tukov. Nikdy necvičil. V lete ho stále spálilo a o pár dní bol celý zlúpaný. A to každý rok. Život si jednoducho užíval a neobmedzoval sa ničím. Nepočúval ostatných, čo má robiť. Všetko, čo spravil, tak spravil podľa seba samého. Dnes má 81 rokov a lekári mu hovoria, že je zdravý ako repa!

Ľudia, nemôžete sa skryť pred vlastný jedom. Je tu a nájde si vás, ak naňho budete myslieť. Kamarátka mojej matky: “Ak by som vedela, že môj život dopadne takto, žila by som ho úplne inak. Užívala by som si na 100% a robila by som všetko to, o čom bolo hovorené, že sa nemá robiť.”

Každý raz musí zomrieť. To je bohužiaľ fakt. Prosím Vás prestaňte sa ničiť myšlienkami, čo ste zase urobili zle. Jedzte všetko, čo vám chutí a čo je voňavé. Prechádzajte sa pri východe slnka a zoberte niekoho aj na prechádzku pri západe slnka. Dajte svoju bláznivosť zo seba von. Povedzte nahlas, čo si myslíte. Buďte crazy, na iné čas nemáte!

Zdroj: soulspottv.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Príbeh ako z rozprávky: V škôlke jej sľúbil, že si ju vezme za ženu. O 20 rokov neskôr svoj sľub splnil a vyzeralo to takto
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*