fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kedy muž podvedie svoju ženu?

Máte tip? napíšte nám mailom

Myslela si, že ju prestal milovať, on jej však tvrdil niečo iné. Vraj žiadny muž nedokáže zostať verný po celý život len jednej žene. Mal pravdu?

Pamätala som si ho ešte z vysokej školy. Vysoký športovec, pekná tvár a šarm, ktorému kedysi podľahla nejedna žena. Nevideli sme sa viac ako tri roky. Pred pár dňami sme sa stretli, vraj potreboval poradiť. Tvrdil, že by chcel takú lásku, o ktorej píšem, ale zároveň neverí tomu, že niečo také ešte v dnešnej dobe existuje. Mal argumenty, ženu, ktorú prestával milovať, a predstavu o „dokonalej žene.“

„Vieš, strácam rešpekt ku vlastnej partnerke. Už ma ničím nedokáže prekvapiť. Stále si navzájom niečo vyčítame, hádame sa a nemám náladu to už viac napravovať. Je úplne iná, ako by mala byť. Nič sa jej nechce a mám pocit akoby sa zasekla, kým ja sa posúvam ďalej. Hoci sme spolu už niekoľko rokov, prestáva ma priťahovať. Túžim po iných ženách. Bezstarostných, športovo založených, aktívnejších. Chalani na tréningu mi povedali, že je to normálne, že ani oni nedokážu zostať navždy verní. Občas sa to vraj stane každému, aj ženám. Máme viac možností, ženy sa viac ponúkajú ako kedysi, nevera sa stala bežnou súčasťou života, len sa o tom tak veľmi nehovorí. Je to ako s jedlom. Ľudia vedia, že by mali jesť zdravo, ale občas si dajú aj niečo nezdravé.

Pri pohľade na neho, na muža, ktorý má jasno v tom, čo chce a s čím už ďalej žiť nedokáže, som sa nachvíľu zamyslela nad svetom. Viem, že od dokonalosti má každý z nás ďaleko, ale je naozaj pravdou to, že nevieme zostať verní jednému partnerovi? Naozaj sa po čase pri každom partnerovi začneme nudiť? Budeme vždy potrebovať niečo novšie a lepšie ako to, čo máme doma? Kam až chceme s našou slobodou voľby vo vzťahu zájsť?

Podviesť je jednoduché, skús niečo, čo stojí viac energie, napríklad zostať verný a ty verná.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií