fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kedy uvidíme očakávané Rýchlo a zbesilo 9 a 10? Poznáme dátumy premiér!

Máte tip? napíšte nám mailom

Trhák Rýchlo a zbesilo opäť zamieri do kín a niet sa čomu čudovať. Tento film zarobil na svojej poslednej časti miliardu a pol dolárov a všetci sme v očakávaní, čo prinesú ďalšie diely. V Universal Pictures si po takýchto úspechoch a vysokých číslach nemohli dovoliť v sériách nepokračovať.

Film Rýchlo a zbesilo sa tak dočká posledných častí, a to rovno trilógie, no ani po premiérach sa so značkou filmu neprestane pracovať.

Už v apríli 2017 sa môžeme tešiť na Rýchlo a zbesilo 8. Tvorcovia ostanú mesiacu apríl verní aj v nasledujúcich častiach, ktoré odpremierujú 9. apríla 2019 (Rýchlo a zbesilo 9) a 10. apríla 2019 (Rýchlo a zbesilo 10).

Vin Diesel tieto dátumy uviedol priamo na facebooku. Rýchlo a zbesilo 8 sa bude odohrávať v New Yorku, no niektoré zábery budú aj z Islandu či Ruska. Do natáčania sa pustil  F. Gary Gray, ktorý natočil aj filmy Straight Outta Compton či Ctihodný občan. Herecké obsadenie bude ako vždy, hviezdne. Počítať môžeme s menami, ako Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Kurtem Russellem, Dwaynem Johnsonem či Tyrese Gibson.

Prečítajte si tiež:
4 filmy, o ktorých budete premýšľať ešte pár hodín #4

 

O rýchlo a zbesilo 8 sme písali TU

Aké bude Rýchlo a zbesilo 9 či 10 uvidíme o tri, respektíve päť rokov.

rýchlo a zbesilo 9

 

 

Zdroj foto: flickrl.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií