fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kendall Jenner zakladá vlastnú značku, ktorá sa bude venovať aj starostlivosti o pleť. Modelka s akné bojuje takmer celý život

Máte tip? napíšte nám mailom

O ochrannú známku svojej značky požiadala Kendall Jenner 2. mája. Bude vyrábať mejkap, produkty na starostlivosť o pleť, vlasy a mnoho iného.

Modelka už urobila prvý krok k založeniu značky krásy. Požiadala o ochrannú známku, a tak začína budovať aj svoje biznis impérium. Ochranná známka určuje, ako bude značka vyzerať a ako sa bude volať. Kendall najprv zvažovala, že značka by sa mala volať jej krstným menom. Nakoniec ju pomenovala jednoducho Kendall Jenner.

https://www.instagram.com/p/BwXkMU3jtgZ/

Kozmetická značka Kendall Jenner by zahrňovala starostlivosť o pleť, vlasy, mejkap, vône vrátane parfumov, starostlivosť o nechty a osobnú hygienu. Medzi potenciálne výrobky zaradila napríklad aj produkty na starostlivosť o vlasy, sprchovacie gély alebo gély do kúpeľa, telové krémy, čistiace produkty na pleť, masky na tvár, deodoranty, lesky na pery či laky na nechty.

View this post on Instagram

Excited to launch @moon #moon_partner

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Tešiť sa majú na čo aj ženy a dievčatá, ktoré trpia na akné. Kendall s ním bojuje takmer celý život a tak je celkom možné, že bude vyrábať aj produkty určene na tieto problémy. Vo februári pre Wmagazine hovorila  o svojich problémoch s akné otvorene. „Moje akné sa začalo zlepšovať pravdepodobne v sedemnástich, kedy som často robila modeling. Naspäť sa vrátilo keď som mala asi 21. Akné bolo veľmi zlé a bol to pre mňa hrozný pocit. Možno to bolo kvôli tomu, že som sa ľahko vystresovala. Ale je tu viac faktorov, ktoré našu pleť ovplyvňujú. Napríklad už len fakt, že sa nám ženám menia hormóny a všetko okolo toho.“ Bez ohľadu na to, aké produkty sa chystá vyrábať, Jenner má za sebou veľkú podporu, o čom svedčí aj jej 110 miliónov fanúšikov na Instagrame.

Zdroj: Wmagazine.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií