fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Kengura napadla psa, jeho majiteľ ho bránil päsťami!

Máte tip? napíšte nám mailom

Kengura vôbec nie je tak mierumilovná akoby sa mohlo zdať…

Svet obletelo video z Austrálie, na ktorom je zachytená bitka medzi mužom – psíčkarom a kengurou, ktorá zaútočila na jeho psa.

Austrálčan Greig Tonkins, ktorý pracuje v zoologickej záhrade v meste Dubbo, sa počas voľného dňa vybral spolu s kamarátmi na lov divých prasiat. Po chvíli si všimol, že jeho psa, ktorý bol na love tiež, napadla kengura. Keď to videl, neváhal ani chvíľku a rozhodol sa svojho domáceho miláčika ochrániť a agresívnej kengure uštedril poriadnu ranu päsťou a to i napriek tomu, že ako zamestanec ZOO vie, že kengury vôbec nie sú žiadne nevinné a mierumilovné tvory a nemajú problém zaútočiť i na človeka.

Celý incident nakrútil Tonkinsov kamarát, ktorý ho zdieľal na YouTube, kde sa ihneď stalo virálnym, a tak si môžeš pozrieť súboj nebojácneho muža s agresívnou kengurou pozrieť!

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií