fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Herec KEVIN SPACEY čelí ďalším trom obvineniam zo sexuálneho násilia. Celkovo ho obvinilo viac ako 30 mužov!

Máte tip? napíšte nám mailom

Polícia v britskej metropole Londýn preveruje ďalšie tri obvinenia zo sexuálneho násilia vznesené voči americkému hercovi Kevinovi Spaceymu. Informovala o tom v stredu na svojej webovej stránke spravodajská stanica BBC.

Medzi februárom a marcom začala londýnska Metropolitná polícia vyšetrovať obvinenia, podľa ktorých sa Spacey dopustil sexuálneho násilia na nemenovaných mužoch v Londýne a Gloucesteri. Herec tak čelí celkovo piatim obvineniam súvisiacim so sexuálnym násilím, ktoré preveruje Metropolitná polícia. Okrem toho je v Británii obvinený aj z napadnutia. 

Tri najnovšie obvinenia sa týkajú sexuálneho násilia, ktorého sa oscarový herec údajne dopustil v rokoch 1996 a 2008 v Londýne a v roku 2013 v Gloucesteri.

V roku 2017 zaevidovala Metropolitná polícia obvinenie z napadnutia, ktorého sa Spacey údajne dopustil v roku 2008 v londýnskej mestskej časti Lambeth. Ďalej aj dve obvinenia zo sexuálneho násilia údajne spáchaného Spaceym v roku 2005 opäť v Lambethe a ďalšej londýnskej mestskej časti Westminster.

Celkovo obvinilo Spaceyho (58) zo sexuálneho násilia viac ako 30 mužov. Prvým bol vlani v novembri herec Anthony Rapp, ktorý tvrdí, že mu Spacey dával sexuálne návrhy v roku 1986. Rapp mal vtedy 14 rokov a Spacey 26.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Zvláštny svetelný úkaz na oblohe

Spacey získal Oscara za účinkovanie vo filmoch Americká krása (2000) a Obvyklí podozriví (1996). V rokoch 2004-15 bol umeleckým riaditeľom divadla Old Vic v Londýne.

Zdroj: http://www.teraz.sk/magazin/britania-herec-kevin-spacey-celi-da/334929-clanok.html

Foto: https://variety.com/2017/film/news/kevin-spacey-more-sexual-misconduct-allegations-1202604272/

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií