fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Už len rastlinná strava! Kim Kardashian chce pomôcť zachrániť planétu

Máte tip? napíšte nám mailom

Kim Kardashian je jednou z mnohých celebrít, ktoré sa zapojili do enviromentálnej kampane Eco Resolution. Viete, čo to znamená?  

Najznámejšia americká influencerka Kim Kardashian oznámila, že odteraz bude jesť už len rastlinnú stravu.

Celebrita, ktorá sa stala známa prostredníctvom reality show Keeping Up With The Kardashians, nedávno prezradila, že žije úplne bez mäsa a že jej strava je väčšinou založená na rastlinách.

https://www.instagram.com/p/B8JiVBEA6RQ/?utm_source=ig_embed

Kim Kardashian bojuje za ekológiu

Povedala tiež, že jej deti – North, Saint, Psalm, and Chicago jedia väčšinou tiež rastlinné druhy, takže zmenu v životnom štýle dokáže aplikovať na celú rodinu.

Kim o svojom novom eokologickom pláne natočila aj video, v ktorom hovorí o konzumácii rastlín. Video sa nazýva Eco Resolution – environmentálna kampaň zameraná na riešenie klimatických kríz, ktorú vytvorila Cara Delevigne.

„Klimatická a ekologická kríza je najväčšou hrozbou, ktorej sme kedy čelili, a je ohrozená budúcnosť života na našej planéte, “uviedla spoločnosť Cary Delevigne.

Eco Resolution

Podľa Delevigne je kríza príznakom rozbitých systémov a preto musíme zmeniť to, ako žijeme v tomto storočí.

Prečítajte si tiež:
Desivé, šokujúce a pravdivé: TIETO environmentálne fotky vás donútia zamyslieť sa!
Kim Kardashian
Kim Kardashian sa zapojila do nového projektu. Zdroj: Getty images

„Ak však dokážeme zintenzívniť činnosť a nevykašlať sa na ekológiu, máme pred sebou vzrušujúcu pozvánku. Dôležité je viesť skutočnú zmenu a nielen kupovať opätovne použiteľné šálky kávy,“ hovorí o návode na lepší život Cara Delevigne.

Projekt Eco Resolution však nepodporila len Kim Kardashian. Jeho súčasťou je aj speváčka Rita Ora či Jaden Smith. Ich spoločný cieľ je ukázať aj ostatným ľuďom, že sa skutočne dá bojovať proti klimatickej kríze.

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií