fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Má Kim Kardashian finančné problémy? Beyoncé jej posiela oblečenie

Máte tip? napíšte nám mailom

Známa americká speváčka Beyoncé poslala Kim Kardashian svoje oblečenie. Má vplyvná celebrita finančné problémy, alebo sa za týmto krokom skrýva niečo iné?

Už viac ako 8 rokov je verejným tajomstvom, že medzi Kim Kardashian a Beyoncé vládne obrovské napätie, hádky a doslova nenávisť. Kim snívala o tom, že bude medzi priateľmi kráľovnej Beyoncé, ale speváčka jej jasne dala najavo, že o jej spoločnosť ani priateľstvo nestojí. Odvtedy sú obe hviezdy na nože, pričom sa manžel Kim Kardashian, Kanye West ocitol vo vojne medzi týmito ženami. Tá je však momentálne zažehnaná. Dôvodom budú podľa všetkého peniaze, nie to, že by sa populárne celebrity prestali nenávidieť.

View this post on Instagram

Kim in Adidas X Ivy Park!

A post shared by Kim Kardashian Snapchat (@kimkardashiansnap) on

Kim Kardashian má obrovský vplyv na sociálnych sieťach

Krásna čiernovláska pridáva do svojho už teraz pôsobivého šatníka nové kúsky. Nekúpila si ich však ona sama, ale poslala jej ich jej rivalka Beyoncé. A tvorkyňa kolekcie Adidas x Ivy Park bola skutočne veľmi veľkorysý.

Súťaž o najvplyvnejšiu hviezdu planéty sa odohráva hlavne na sociálnych sieťach. A Kim Kardashian je jednou z najsledovanejších celebrít. Jej popularita núti svetové značky priplatiť si za to, že o nich bude hovoriť. Jej vplyv si uvedomuje aj Beyoncé a ponúkla jej celú svoju novú kolekciu oblečenia.

Manželka známeho rappera Jay-Z nechala poslať Kim Kardashian do jej luxusného domu obrovský balík. Oranžová škatuľa obsahovala všetky kúsky z najnovšej kolekcie Ivy Park, ktorú Beyoncé navrhla v spolupráci s Adidas. Jej kolekciu Kim okamžite ohodnotila: „Gratulujem Beyoncé a Adidas k mimoriadne úspešnému uvedeniu na trh. Milujem všetko, čo ste vytvorili a nemôžem sa dočkať, kedy to bude nosiť!“

Svoje nadšenie z darčeka a jeho obsahu zdieľala so svojimi takmer 160 miliónmi fanúšikmi.

View this post on Instagram

Kim in Adidas X Ivy Park!

A post shared by Kim Kardashian Snapchat (@kimkardashiansnap) on

Nová spolupráca Beyoncé

Spolupráca Ivy Park x Adidas bola oficiálne uvedená na trh 18. januára 2020. Po ukončení partnerstva s Topshopom sa spoločnosť speváčky Beyoncé oficiálne stala spolupracovníkom tejto značky. Beyoncé prostredníctvom svojej spoločnosti Parkwood Entertainment nakúpila časť akcií britskej značky.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií