fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kim Kardashian: Krásne gesto na pomoc ľudom s koronavírusom

Kim Kardashian sa rozhodla pomáhať chudobným rodinám, ktoré čelia pandémii korovnavírusu. Darujeme im množstvo peňazí a oblečenia.

Máte tip? napíšte nám mailom
Kim Kardashian je rovnako ako my všetci spolu so svojou rodinou uväznená doma a musí čeliť kríze spôsobenej koronavírusom. Hviezda americkej televíznej reality show zastavila výrobu svojej kozmetiky, čím prichádza o mnoho peňazí. Napriek tomu sa rozhodla pomôcť rodinám, ktoré sa potrebujú vyrovnať s krízou a majú finančné problémy.

Kim Kardashian zastavila výrobu

Toto je smutná správa pre fanúšikov značky KKW Beauty, ktorú vytvorila Kim Kardashian. Počas epidémie koronavírusu bola pozastavená výroba kozmetických výrobkov tejto značky. Epidémia v Spojených štátoch narastá čoraz rýchlejšie a s nakazenými viac ako 130 000 ľuďmi a 1 600 obeťami sa krajina snaží vyrovnať po svojom a obmedzuje, čo sa dá. Produkcia mnohých spoločností bola teda pozastavená. Kim Kardashian a jej výroba kozmetiky tomuto nariadeniu neunikla. Príčinou uzavretia bolo nariadenie Gavina Newsona, guvernéra Los Angeles. Túto smutnú  správu, no na druhej strane nevyhnutné opatrenie pre bezpečnosť zamestnancov, ohlásili predstavitelia spoločnosti KKW Beauty fanúšikom na sociálnych sieťach značky.
„Aj keď je to pre nás všetkých stále ťažké, inšpirovala nás neuveriteľná podpora, ktorú vidíme v našej komunite, a ďakujeme vám za trpezlivosť a pochopenie. Vaša objednávka bude mať prioritu, len čo budeme môcť pokračovať vo výrobe,“ uviedli vo vyhlásení.

Kim ponúka pomoc v boji proti koronavírusu

Pozastavenie výroby však nie je dôvodom na to, aby podnikateľka a matka štyroch detí zostali doma a nič nerobili . V snahe pomôcť v boji s koronavírusom sa jej značka spodného prádla SKIMS zaviazala poskytnúť v tomto náročnom období pomoc. A to konkrétne rodinám, ktoré to najviac potrebujú. Kim im rozdá 1 milión dolárov. A to nie je všetko! Televízna hviezda Kim Kardashian daruje 20 % zo zisku z predaja SKIMS asociácii Baby2Baby. Túto informáciu oznámila známa celebrita na svojom konte na Twitteri.
Organizácia už zriadila pohotovostný fond na distribúciu základných dodávok najchudobnejším rodinám. Posielajú im napríklad detské plienky alebo oblečenie, ktoré je potrebné pre rodiny v tejto náročnej situácii. 
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj voici

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií