fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kim Kardashian vydala sériu tvárových masiek, ktorú ihneď vypredala

Kim Kardashian West sa pripojila k boju proti pandémii koronavírusu vytvorením celej škály tvárových masiek.

Máte tip? napíšte nám mailom

39-ročná Kim má značku spodnej bielizne Skims a vydala aj sériu tvárových masiek určených na celodenné nosenie.

Masky už od 8 dolárov

Rovnako ako jej spodné prádlo aj jednorazové masky sú priedušné a pružné. Masky predstavila jej firma už v sobotu v piatich farebných odtieňoch – piesok, íl, sienna, kakao a onyx – s cenami začínajúcimi na 8 dolárov.

Kardashian West na Twitteri informovala, že iba niekoľko hodín po uvedení nového produktu, informovala fanúšikov, že zbierka sa vypredala. „Bohužiaľ, naše tvárové masky @skims sa dnes predali, ale spolu s miestnym partnerom v LA pracujeme na tom, aby sme mohli produkovať čo najrýchlejšie,“ uviedla pre 64 miliónov sledovateľov.

Skims, ktorý minulý rok založila Kardashian West, venuje 10 000 masiek neziskovým organizáciám Baby2Baby, Good + Foundation a LA Food Bank a skupine Aliancie pre domácich pracovníkov.

Peniaze daruje na charitu

Spoločnosť uviedla, že tiež pracuje na podpore osôb postihnutých COVID-19 poskytovaním základných náležitostí ohrozeným rodinám a tým, ktorí to potrebujú, a dar vo výške 1 milión dolárov sa rozdelí medzi tieto charitatívne organizácie. Podľa údajov z Johns Hopkins University bolo v USA zaznamenaných takmer 1,5 milióna prípadov koronavírusov a počet obetí sa blíži k 90 000.

Kim zastavila výrobu svojej beauty značky

Toto je smutná správa pre fanúšikov značky KKW Beauty, ktorú vytvorila Kardashianka. Počas epidémie koronavírusu bola pozastavená výroba kozmetických výrobkov tejto značky.
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj CNN

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií