fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kiska oznámil vznik strany. Chceme krajinu, ktorá dobre funguje a je radostným miestom na život, hovorí

Andrej Kiska oficiálne oznámil vznik politickej strany Za ľudí. Tlačová konferencia sa pri tejto príležitosti uskutočnila v Banskej Bystrici.

Slovensko má novú prezidentku. Po nedávnej inaugurácii je Zuzana Čaputová oficiálnou hlavou štátu. A čo Andrej Kiska? Ten odchádza do straníckej politiky.

„Priatelia, dnes sme v Banskej Bystrici ohlásili vznik novej politickej strany Za ľudí. Strany, v ktorej chceme spojiť ľudí slušných, schopných a ochotných zmeniť našu krajinu k lepšiemu. Pretože spolu je nás viac.”Potrebujeme aj vašu pomoc. Najskôr musíme vyzbierať 10 000 podpisov, aby strana mohla vzniknúť. Pridajte sa.” píše Kiska na sociálnej sieti.

ZA ĽUDÍ: POTREBUJEME VAŠU POMOCPriatelia, dnes sme v Banskej Bystrici ohlásili vznik novej politickej strany ZA ĽUDÍ. Strany, v ktorej chceme spojiť ľudí slušných, schopných a ochotných zmeniť našu krajinu k lepšiemu. Pretože spolu je nás viac.Potrebujeme aj vašu pomoc. Najskôr musíme vyzbierať 10 000 podpisov, aby strana mohla vzniknúť. Pridajte sa. Je to jednoduché. Stiahnite si podpisový hárok na adrese www.za-ludi.sk a dajte ho podpísať vašim priateľom a známym. Každý jeden podpis sa ráta.Veľmi nám pomôže, keď túto informáciu budete zdieľať.Detailný program novej strany ZA ĽUDÍ predstavíme v septembri. Prioritami budú zdravotníctvo, spravodlivosť, školstvo, životné prostredie a lepší život v regiónoch. Chceme krajinu, ktorá dobre funguje a je radostným miestom na život.Všetci ľudia chcú žiť v štáte, ktorý si váži a chráni poctivých a slušných občanov a trestá klamárov a zlodejov. Chcú žiť v štáte, kde budúcnosť našich detí nezáleží od miesta narodenia, ale od vzdelania a šikovnosti. Chcú žiť v štáte, ktorý motivuje mladých, aby si zakladali rodiny a vychovávali tu budúce generácie. Chcú žiť v štáte, ktorý vytvára férové podmienky ako pre pracujúcich, tak podnikateľov. Chcú žiť v štáte, ktorý sa postará o chorých, starších a trpiacich. Chcú žiť v štáte, kde človek nie je len číslom v štatistike, ale centrom skutočného záujmu. Zákazníkom, ktorý má právo na tie najlepšie služby. Chcú žiť v štáte, ktorý vie, že ochrana prírody musí mať prednosť pred peniazmi a priemyslom.www.za-ludi.sk

Zveřejnil(a) Andrej Kiska dne Pondělí 17. června 2019

Detailný program novej strany Za ľudí predstavia v septembri. Prioritami budú zdravotníctvo, spravodlivosť, školstvo, životné prostredie a lepší život v regiónoch. „Chceme krajinu, ktorá dobre funguje a je radostným miestom na život,” hovorí.

Andrej Kiska chce spolupracovať s KDH, OĽaNO, SaS, PS a Spolu. „Chceme osloviť ľudí, ktorí sú presvedčení o tom, že každý na Slovensku musí mať rovnakú šancu. Našou ambíciou je ponúknuť alternatívu aj tým, ktorí nevidia alternatívu v súčasnej opozícii,” uviedol. Jeho strana chce vystriedať vládu Smeru-SD. „Chceme vrátiť Slovensko späť ľuďom,” doplnil Kiska.

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií

"