fbpx
ŠOKUJÚCE VIDEO: Kňaz počas krstu fackoval malého chlapčeka, pretože plakal

ŠOKUJÚCE VIDEO: Kňaz počas krstu fackoval malého chlapčeka, pretože plakal

Kňaz počas krstu stratil nervy a odnieslo si to nevinné dieťa…

Internetom začalo virálne kolovať video z krstu malého chlapčeka. Ten začal počas obradu plakať a jeho rodičom sa ho nedarilo utíšiť. Starší kňaz túto situáciu nezvládol a rozhodol sa konať po svojom – bezbrannému dieťaťu dal facku. Všetci prítomní ostali v šoku, čo si zrejme uvedomil aj duchovný a tak sa ho snažil utíšiť slovne. Keď ani to nepomohlo, prekryl mu ústa rukou, nasledovala ďalšia facka a následne si k sebe chlapčeka pritisol. Vtedy už zakročil chlapčekov otec, ktorý nahnevane vzal syna z kňazovho náručia.

Na videu vidieť aj to, ako sa kňazovi snažila dohovoriť aj neznáma žena, tá ho oslovila a chytila za ruku, no ani jej slová ho neupokojili. Čo sa dialo po tom, ako šokovaný otec zachránil syna z rúk duchovného otca, nevedno, no jedno je isté, táto rodina si z kostola pekné spomienky rozhodne neodniesla…

 

 

Zdroj: TV Noviny, YouTube

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Slovenský youtuber PIXEL TV natočil don't laugh challenge. Rozosmeje vás to, čo jeho nie?
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.