fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Knops: Novinka v podobe štuplov do uší, ktoré ti umožnia ztlmiť či zosilniť hlasitosť okolia

Máte tip? napíšte nám mailom

Dostávaš sa niekedy do situácie, keď si naozaj otrávený krikom okolitých ľudí či inými hlasitými efektami? Alebo by si niekedy potreboval zosiľnovač zvuku, ktorý ti znásobí hlasitosť príjemného zvuku?

Ak patríš medzi takých ľudí, novinka na trhu v podobe “štupľov” do uší menom Knops je niečo pre teba. Svet okolo nás je veľakrát plný rušivého a dráždivého hluku. Či už si blízko hard metalového koncertu či kriku dieťaťa v autobuse, alebo ti jednoducho vadí každodenný hluk v meste, toto všetko dokáže človeka veľakrát znervózňovať.

adjustable-ear-plugs-mute-noise-knops-13

Tieto malé zariadenia v tvare gramofónu umožňujú stlmiť či zosilniť okolitý zvuk jednoduchým otáčaním vonkajších okrajov. Knops sa dajú nastaviť do 4 režimov: čistý zvuk, hluk mesta, živá hudba alebo úplná izolácia. Toto zariadenie teda umožňuje ľuďom s citlivými ušami kontrolovať všetko, čo sa deje v okolí.

Ich produkcia je v súčasnosti závislá od kampane na stránke Kickstarter, ale keďže už získali viac ako 140-tisíc dolárov, mohli by sme v blízkej budúcnosti vidieť Knops na medzinárodných regáloch.

Prečítajte si tiež:
Je posunková reč univerzálna na celom svete? Odpoveď vás prekvapí

Projekt: KICKSTARTER

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií