fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kočnerov brat odmietol vypovedať v kauze vraždy Jána Kuciaka pred súdom

Brat obžalovaného Mariana Kočner, Ivan Kočner, odmietol vypovedať pred senátom Špecializovaného trestného súdu v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka.

Máte tip? napíšte nám mailom

Pred senát Špecializovaného trestného súdu sa postavil brat obžalovaného Mariana Kočnera, Ivan Kočner. Vyšetrovateľovi povedal, že mu jeho brat rozprával o tom, ako by dal zavraždiť novinára. V utorok (19. 5. ) by sa mala čítať komunikácia cez aplikáciu Threema. Kočnerov brat sa odvolal sa na súrodenecký pomer s obžalovaným Marianom Kočnerom, ktorý mu umožňuje odmietnuť výpoveď.

Osobný výsluch Ivana Kočnera

Na osobnom výsluchu Ivana Kočnera trval samotný obžalovaný a jeho obhajca Marek Para. Ivanovi Kočnerovi mal o hypotéze zavraždenia novinára rozprávať na svojej oslave narodenín samotný obžalovaný.

V utorok sa bude čítať Threema

Na utorok predsedníčka senátu ŠTS Ružena Sabová avizovala čítanie správ v aplikácii Threema. Podľa splnomocnencov poškodených dokazujú, že si vraždu novinára objednal Marian Kočner prostredníctvom Aleny Zsuzsovej. V aplikácii si mali obžalovaní písať jazykom, ktorý splnomocnenec poškodených Kuciakovcov Daniel Lipšic nazval šifrou.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj tasr

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií