fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kollár a Dzurinda debatujú o alternatíve pre stredopravicových voličov a ich spoločný cieľ je jasný

“Nech budú voľby kedykoľvek – my budeme pripravení,“ dodal predseda strany SPOLU Miroslav Kollár.

Máte tip? napíšte nám mailom

22.12.2022 (Webnoviny.sk) – Predseda strany SPOLU – občianska demokracia Miroslav Kollár diskutuje s bývalým premiérom Mikulášom Dzurindom o vytvorení politickej alternatívy pre stredopravicových voličov. Informoval o tom na sociálnej sieti.

„Náš spoločný cieľ je jasný – urobíme všetko pre to, aby v najbližších voľbách neprepadol ani jeden hlas tých voličov, ktorí si ctia slobodu, demokraciu, právny štát a našu príslušnosť k západnej civilizácii,“ napísal Kollár.

Zároveň uviedol, že si uvedomujú aktuálnu politickú situáciu, a preto sa viac informácií verejnosť dozvie už v prvých mesiacoch budúceho roka. „Nech budú voľby kedykoľvek – my budeme pripravení,“ dodal Kollár.

Viac k témam: Predčasné voľby
Zdroj: Webnoviny.sk – Kollár a Dzurinda debatujú o alternatíve pre stredopravicových voličov a ich spoločný cieľ je jasný © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií