Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kollár vyzval novozvolených poslancov, aby nešírili nenávisť a k svojej práci pristupovali s rozvahou

„So svojím oponentom sa dá nesúhlasiť aj slušne, každý má svoje právo na názor,“ dodal.

25.10.2023 (SITA.sk) – Dosluhujúci predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) počas svojho záverečného príhovoru v pléne Národnej rady (NR) SR poďakoval zamestnancom Kancelárie NR SR a zablahoželal novozvoleným poslancom.

Pristupujte k svojej práci s pokorou, s rozvahou, nakoľko sa naša krajina nachádza v nie najľahších časoch. Buďte pre občanov SR, prosím, oporou,“ odkázal zákonodarcom.

Požiadal ich, aby nešírili nenávisť, ale hľadali dobro a porozumenie. „So svojím oponentom sa dá nesúhlasiť aj slušne, každý má svoje právo na názor,“ dodal.

Viac k témam: Ficova vláda 2023 – 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), Predseda hnutia Sme rodina, Predseda parlamentu, Ustanovujúca schôdza parlamentu
Zdroj: SITA.sk – Kollár vyzval novozvolených poslancov, aby nešírili nenávisť a k svojej práci pristupovali s rozvahou © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií