fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kollárovci vypredali športovú halu v Považskej Bystrici. A majú pre nás novinku!

Máte tip? napíšte nám mailom

O známej hudobnej skupine Kollárovci sa píše čoraz viac a nie len na internete, nakoľko táto temperamentná skupina získava na svoju stranu čoraz viac fanúšikov všetkých vekových kategórií a po celom Slovensku. V poslednom čase sa tešia aj úspechu v zahraničí a množstvo fanúšikov majú aj v Čechách.

Tentokrát majú títo chlapci za sebou  jeden z ďalších svojich megakoncertov. Vypredali totiž kompletne mestskú športovú halu v Považskej Bystrici. Vyše 1000 ľudí spievalo známe skladby od skupiny Kollárovci a vytvorili tak neutíchajúcu a výbornú atmosféru. Fantastické publikum, ktoré sa zapájalo počas celého koncertu, ocenilo výkon hudobníkov niekoľko minútovým „standing ovation“.

unnamed

„Keď sa postavíte na pódium a stojí pred Vami 1300 ľudí, ktorí čakajú na Vaše piesne, Vašu prácu, je vo Vás tak silný pocit a zážitok, že je to väčšia vďaka za to náročné cestovanie, za tú prácu, ako hocijaký iný dar. A o standing ovation ani nehovorím, je to nezabudnuteľné, za čo všetkým fanúšikom ďakujeme“ hovorí Marek Kollár.

O obrovskej pozitívnej energii, ktorú títo chlapci rozdávajú na koncerte, svedčí aj ich popularita na sociálnej sieti, kde sa o tomto koncerte viedli dlhé pozitívne ohlasy, ktoré písali vďační poslucháči. Práve na sociálnej sieti fandí tejto skupine už vyše 67.000 ľudí, čo svedčí, že túto prácu odvádzajú najlepšie ako vedia.  No i napriek začínajúcej veľkej popularite, ostávajú títo chlapci skromní, o čom zasa svedčí aj fakt, že po koncerte, hneď, ako si vydýchli, prišli medzi svojich fanúšikov a venovali sa im. Podpisy, fotografie, to všetko bolo možné bez problémov.

Prečítajte si tiež:
Známa skladba "Perfect" sa dočkala novej verzie. S Ed Sheeranom si ju zaspieval okrem Beyoncé i Andrea Bocelli

Kollárovci – Mariša

Preto týmto chlapcov držíme palce, nech aj naďalej vypredávajú športové haly a kultúrne domy a majú čoraz viac skalných poslucháčov.  A malá novinka od chlapcov, nové CD čoskoro dorazí medzi nás, poslucháčov, a to že sa teda máme na čo tešiť!

unnamed-2

Sleduj Kollárovcov na ich facebooku

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií