fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zanikne Skype a bude len Facebook? Poznáme odpoveď!

Máte tip? napíšte nám mailom

Sociálna sieť s miliónmi používateľov stále napreduje. Prináša vylepšenia jedno za druhým. Denne pracuje na svojom vývoji. Podľa najnovších informácii by mohla najväčšia sociálna sieť Facebook teoreticky pretlačiť Skype. Naznačuje to Mark Zuckerberg, ktorý aj so svojím týmom údajne testujú skupinové hovory priamo v chate.

Mohlo by to teda znamenať, že Skype by bol úplne nahradený Facebook-om. Na tento skutok si však zrejme počkáme ešte poriadne dlho. Facebook testuje novinku len na vybranej skupine ľudí. Ty si to môžeš tiež vyskúšať, ale iba ak si sa ocitol na zozname testujúcich. Zistíš to jednoducho a to otvorením akéhokoľvek skupinového chatu. Ak sa ti dá vytočiť skupinový hovor, potom môžeš skúšať, “čo to dá”. Samozrejme, toto možno vykonať iba na počítači. Pre mobilné zariadenia ešte funkcia testovania nie je dostupná.

facebook-group-voice-calling

Nakoniec nám opäť nezostáva nič iné, len čakať ako sa Facebook pohrá s užívateľmi a či im túto funkcionalitu sprístupní.

Zdroj: engadget.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií