fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fanúšikovia majú obavy: Končí Selena Gomez so spevom?

Máte tip? napíšte nám mailom

Selena Gomez nedávno šokovala svojich fanúšikov. Na otázku, kde sa vidí o 10 rokov odpovedala svojsky, no vôbec nespomenula hudbu. 

Počas posledného rozhovoru Selena Gomez žiadnym spôsobom nespomínala svoju hudobnú kariéru v budúcnosti. Fanúšikovia sa preto veľmi obávajú, že ich obľúbená speváčka zavesí už čoskoro svoju spevácku kariéru na klinec.

Selena Gomez ako herečka

Selena Gomez sa preslávila svojou úlohou vThe Wizards of Waverly Place a rýchlo si podmanila verejnosť. Po Disney Channel sa preto zmocnila mikrofónu a podarilo sa jej preraziť aj v hudobnom svete. Dnes je mladá 27-ročná žena dokonca šťastnou skladateľkou 4 albumov! Ale to nie je všetko! Aj napriek tomu, že sa dnes venuje prevažne spevu, stále nezanevrela na filmové plátno. Dokonca si zahrala v poslednom filme Woodyho Allena.

Zdá sa však, že aj napriek perfektne rozbehnutej kariére už Selena Gomez nechce pokračovať. Počas rozhovoru pre časopis Dazed Magazine speváčka prezradila,  kde sa vidí o desať rokov.

Dúfam, že budem ešte praktizovať filantropiu a zároveň si udržím zdravú rovnováhu v mojom živote. Myslím, že to ľudí prekvapí, rada by som však aj okolo seba a pre ostatných vytvorila krásne veci,” odpovedala Selena Gomez na otázku, kde sa vidí o 10 rokov.

Fanúšikovia majú obavy

Fanúšikovia však majú obavy, pretože vôbec nespomenula hudbu. Počas rozhovoru sa mladá žena skutočne nezmienila o svojom umení. Neprepadajte panike, to však neznamená, že sa vzdá svojej kariéry! Okrem toho Selena Gomez nehovorila ani o založení rodiny.

Prečítajte si tiež:
Jeden hit a viac než 10 svetových jazykov: Ako znie Despacito v poľštine či čínštine?!

Speváčka má za sebou ťažký rozchod so spevákom Justinom Bieberom, ktorý je v týchto dňoch šťastne ženatý. Na verejnosť však unikli informácie aj o možnom citovom vydieraní.

„Nevedela som sa smiať a nevedela som zariadiť, aby bolo všetko v poriadku. Cítila som, ako keby ma ovládli bolesť a úzkosti, čo bol jeden z najstrašidelnejších momentov v mojom živote,“ opísala svoje ťažké dni speváčka Selena Gomez.

Čo si myslíte o mladej speváčke? Dajte nám vedieť v komentári.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií