Chceš zistiť, koľko spáliš pri posteľných radovánkach kalórií či celkový počet prirážok? Tento kondóm ti prinesie odpovede nielen na tieto otázky

Chceš zistiť, koľko spáliš pri posteľných radovánkach kalórií či celkový počet prirážok? Tento kondóm ti prinesie odpovede nielen na tieto otázky

Inteligentný kondóm zistí zaujímavé informácie.

Na britský trh prichádza revolučná novinka, ktorá môže posunúť sex na športovú aktivitu. Kondóm i.Con, ktorý vlastne ani tak celkom kondómom nie je, totiž počas styku zisťuje a ukladá rôzne zaujímavé informácie, ktoré ti po akte vyhodnotí. Zároveň si svoje údaje môžeš porovnať s priateľmi či cudzími ľuďmi a to anonymne.


i.Con, ktorý je taký kondóm-nekondóm, je v podstate len krúžkom, ktorý sa na samotnú pánsku ochranu nasadí, a preto je možné ho používať opakovane. Novinka údaje datuje pomocou zabudovaného nanočipu s niekoľkými senzormi, vďaka ktorým si dokáže merať a pamätať si jednotlivé údaje. Samozrejmosťou je, že je vodeodolný, veľký, ľahký a možno ho použiť s akýmkoľvek prezervatívom.

Údaje zaznamenané pri sexe zistíš prostredníctvom svojho smartfónu, ktorý sa s i.Conom prepojí cez Bluetooth. Informácie zobrazuje špeciálna aplikácia, ktorá okrem stiahnutia údajom tento “kondóm” zresetuje a tým ho pripraví na ďalšie použitie. Novinka vydrží nabitá v rozmedzí 6 až 8 hodín a pomocou mikro USB portu sa nabije približne behom hodiny.

Informácie, ktoré i.Con zaznamenáva:

  • spálené kalórie
  • rýchlosť
  • celkovú dĺžku styku
  • celkový počet prirážok
  • priemernú rýchlosť prirážok
  • priemernú teplotu tela
  • vystriedané polohy
  • meria obvod

icon2

Novinku priniesla spoločnosť British Condom, ktorá ho začne exkluzívne predávať už tento rok a momentálne je v predpredaji a je pravdepodobné, že sa predaj čoskoro rozšíri do celého sveta. V Británii sa bude predávať za £59.99, čo je v prepočte necelých 70 eur. Predávať sa má v jednej univerzálnej veľkosti, pričom obvod krúžku je nastaviteľný.

Zdroj: objevit.cz

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Na svete je nový vynález, ktorý by mohol skoncovať s neverou. Ženy ho zrejme neuvítajú tak vrúcne ako muži!
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*