fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Konečne si zbalila chalana, po ktorom túžia všetky ženy okolo? Na toto si pri ňom daj pozor!

Máte tip? napíšte nám mailom

Každá z nás túžiš mať aspoň na chvíľu v živote muža, ktorý je známy aj ako „lámač ženských sŕdc“ a ktorý vie používať dosť správne slová na to, aby sa ženám okolo podlamovali kolená. Keď sa ti podarí konečne takého zbaliť, určite sa cítiš ako najväčšia hviezda triedy, školy, sídliska alebo mesta.

Vzťah s takým mužom však prináša aj mnoho negatívnych stránok, na ktoré si budeš musieť zvyknúť. A to nie je vôbec jednoduché. Práve preto sa hovorí, že nie každá žena zvládne vzťah s takýmto mužom dlhodobo. Každá ho chce zažiť, ale nie každá ho chce navždy.

Všetky, čo boli pred tebou

Pravdepodobne sa budeš musieť zmieriť s tým, že svoje sladké slová a správne načasované dotyky používal pred tebou už na nejedno dievča. A vzdala by si sa ty dobrovoľne len tak muža, ktorý presne vie, ako na ženu? Pochybujem, že si na túto otázku odpovedala áno. A ak mám pravdu, prečo by to potom mali vzdať tie pred tebou? Ženy z jeho minulosti tu budú vždy.

Prečítajte si tiež:
Nevieš, či je to ten pravý? Zistíš to podľa týchto piatich znamení

Ak s ním budeš chcieť ostať v dlhodobom vzťahu, budeš si musieť zvyknúť na to, že mu budú písať, volať, chcieť sa stretnúť a vyznávať lásku. Ak je to pre teba nepredstaviteľné, radšej cúvni, kým je čas.

Všetky, čo sú teraz

Ak randíš s takýmto mužom, zrejme sa pohybuje v spoločnosti mnohých žien. Práve títo muži totižto vyhľadávajú ženskú spoločnosť radšej ako mužskú. Na pivo po prácu pôjdu radšej s kolegyňou ako s kolegom, možno si s ňou občas pôjdu aj zacvičiť alebo na párty. A keďže presne vie, ako používať správne slová, zrejme nebudeš jediná, ktorá bude túžiť po jeho spoločnosti. Bežne sa určite stane, že ho ženy budú volať na kávu, na obed, dokonca možno rovno na rande.

Vieš už teraz, že to nebudeš zvládať? Utekaj kade ľahšie.

Pozornosť si bude užívať

Určite poznáš mužov, ktorí nepotrebujú pozornosť žien a úplne im stačí obdiv tej jedinej, ktorú si vyberú. Pri týchto mužoch to tak však ani náhodou nie je. Pozornosť žien si doslova užívajú a veľmi im vyhovuje. Takýto muž sa ženám nikdy nebude vyhýbať. Vieš, čo spraví, ak mu nejaká napíše? Blažene sa usmeje a odpíše jej.

Prečítajte si tiež:
Štvornásobná mamička si uvedomila, že nepočujúci rodičia to majú s bábätkami podstatne ťažšie. Vyvinula aplikáciu, ktorá im pomáha zistiť, kedy a prečo ich deti plačú

Ak si stretla takéhoto muža a myslíš si, že je to to najlepšie, čo ťa v živote stretlo, skús si to ešte raz premyslieť. S mužom, ktorý presne vie ako na ženy, to nikdy nebolo, nie je a ani nebude jednoduché. Majú síce milióny ambícií, cieľov a vedia používať slová, čo je neuveriteľne sexy, stojí ti to však za to?

Foto: Pexels

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií