fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Koronavírus: Ktoré ďalšie známe celebrity sú nakazené?

Koronavírus sa nedotýka iba obyčajných ľudí, ale aj svetoznámych celebrít. Ktoré ďalšie známe hviezdy sú nakazené?

Máte tip? napíšte nám mailom

Koronavírus je momentálne v štádiu pandémie a týmto ochorením netrpia len obyčajní ľudia. COVID-19 ovplyvnil už aj svet športu a politiky a zúri aj v radoch kín a hudby. Ktoré známe celebrity sú nakazené?

Koronavírus vo svete showbiznisu

Známy herecký pár, Tom Hanks a Rita Wilson boli medzi prvými osobnosťami postihnutými týmto vírusom. 

Našťastie, legendárny hrdina filmov Forrest Gump a Pentagon Papers minulý pondelok 16. marca 2020 opustil Univerzitnú nemocnicu v Gold Coast neďaleko Brisbane, kde bol liečený. Jeho manželka, známa speváčka však ostáva naďalej hospitalizovaná. Manželia pravidelne informujú o svojom zdravotnom stave na Instagrame. Zároveň ich žiadajú o dodržiavanie opatrení.

Americký herec Tom Hanks a jeho manželka majú koronavírus
Zdroj: DAVID FISHER/SHUTTERSTOCK

Olga Kurylenko urobila to isté. Herečka bola pozitívne testovaná na prítomnosť koronavírusu vo svojom dome a požiadala svojich fanúšikov, aby rešpektovali opatrenia proti jeho šíreniu. V nedeľu, 23. marca oznámila, že sa uzdravila.

Olga Kurylenko
zdroj: instagram.com

Spevák Merwan Rim, známy svojou účasťou na muzikáli Le Roi Soleil s Emmanuelom Moireom a Christophe Maé, uviedol v nedeľu 15. marca 2020 na Instagrame, že je taktiež nakazený novým typom koronavírusu.

View this post on Instagram

#confinement #coronavirus #paris #france

A post shared by Merwan RIM (@merwanrim) on

Začiatkom tohto týždňa šokovala kolumbijská kráska Danna García, alias Norma zo Skrytej vášne svojich fanúšikov správou, že má koronavírus.

Štyridsaťdvaročná herečka sa cez víkend vrátila zo španielskeho Madridu, kde bola navštíviť svoju rodinu. Po návrate do Mexika, kde momentálne žije s priateľom a synčekom, začala po návrate pociťovať prvé príznaky. Seriálová kráska je tak momentálne v karanténe a býva v hoteli ďaleko od svojich najbližších. Danna odhalila, že jej rodina v Španielsku je tiež nakazená a izolovaná v Európe, kde prípady COVID-19 denne stúpajú.

AKTUALITA

Spočiatku herečka pociťovala len veľmi mierne príznaky. Cez víkend sa však jej stav zhoršil. Musela byť prevezená do nemocnice! Herečka začala pociťovať tlak na hrudi, mala horúčku a veľkú bolesť hlavy. Museli ju preto okamžite previezť do nemocnice, kde je teraz hospitalizovaná.

Anglický herec Idris Elba rovnako, ako jeho známi kolegovia oznámil nakazenie koronavírusom na svojich sociálnych sieťach. A to vo videu uverejnenom vo večerných hodinách v pondelok 16. marca 2020. Herec nemal žiadne príznaky ochorenia. O niekoľko dní neskôr informoval, že bola nakazená aj jeho manželka Sabrina.

maxresdefault

Herca Hry o tróny, nórskeho Kristofera Hivjua, tiež testovali na koronavírus. Pozitívne výsledky zverejnil v pondelok 16. marca 2020. Spolu so svojou rodinou je v domácej karanténe a nikto z nich pociťuje takmer žiadne príznaky.

Kristofer Hivju
instagram.com

V piatok 20. marca 2020 producentka Alexia Laroche-Joubert odhalila, že jej test na koronavírus bol pozitívny. Zároveň varovala všetkých ľudí, s ktorými mohla byť v predchádzajúcich dňoch v kontakte, a to najmä seriáloch kolegov. Na druhej strane Atlantiku herec Daniel Dae Kim (Lost, Havaj 5-0) povedal, že bol vyliečený vďaka koktailu liekov, ktorého súčasťou mal byť aj liek proti malárii.

View this post on Instagram

Avec Elsa Fayer au soleil de St Domingue

A post shared by Alexia Laroche-Joubert (@aljofficiel) on

V nedeľu 22. marca 2020 španielsky tenor Placido Domingo (79) na svojej stránke Facebook oznámil, že po prejavení príznakov prešiel pozitívnym testom.

View this post on Instagram

#Repost @majosiri with @get_repost ・・・ Today is my second performance of "Aida" @arenadiverona this season! On the photo I am with Maestro @placido_domingo minutes before last Sunday's performance started. It was an incredible experience to finish the show at 3am due to the rain, but it was an unforgettable show. Today I will sing with another great Maestro, Francesco Ivan Ciampa! Toi Toi Toi to him and to all of my colleagues for this magnificent Aida! 💖 ——- Oggi la mia seconda recita di "Aida" all'Arena di Verona di questa stagione! Nella foto sono accanto al Maestro Placido Domingo minuti prima di iniziare la recita domenica scorsa. È stata una esperienza incredibile finire alle 3 di notte per via della pioggia, ma altrettanto indimenticabile. Oggi sarò con un altro grande Maestro Francesco Ivan Ciampa! Un grande in bocca al lupo a lui e a tutti i miei colleghi per questa magnifica Aida! Toi Toi Toi! 💖 ——- Hoy es mi segunda función de "Aida" en la Arena di Verona de esta temporada! En la foto estoy con el Maestro Placido Domingo minutos antes de iniciar la función del domingo pasado, fue una experiencia increíble terminar la ópera a las 3 de la mañana debido a la lluvia, será algo que recordaré siempre. Hoy seré dirigida por el Maestro Francesco Ivan Ciampa. Un gigante in bocca al lupo para el y todos los colegas que cantaran esta noche! Toi toi toi 💖 #Verdi #Aida #arenadiverona #placidodomingo #mariajosesiri #soprano #operasinger #opera #classicalmusic #operasingersofinstagram @placido_domingo @arenadiverona

A post shared by Plácido Domingo (@placido_domingo) on

V pondelok 23. marca 2020 informovala americká tlač o mnohých pozitívnych prípadoch koronavírusu vo väzení. A to vrátane filmového producenta Harvey Weinsteina, odsúdeného za znásilnenie a sexuálne útoky.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj pure people

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií